strona anety

Home/strona anety

Spotkanie Sales Angels w Warszawie - dla członków społeczności z całej Polski!

“algorytmia sprzedaży, czyli przepis na sprzedażową ligę mistrzów”

17 marca 2020, godz. 18:00 – 20:30

W programie:

hej sprzedawcy, marketerzy, szefowie zespołów sprzedaży i marketingu.

31 grudnia w ostatni dzień roku, część z nas będzie spokojnie myśleć o wieczorze, a część z Nas jak co roku walczyć będzie, by dopiąć cały rok.
u mnie mam nadzieję, będzie Dobre Zamknięcie, dlaczego?

dlatego, że we wszystkich sprzedażowych projektach interimowych, które prowadzę i poprowadzę, rezultaty będą powyżej targetów.

dlaczego powyżej targetów?

bo mam plan, który zrealizuję.

ten plan to moja Sprzedażowa Liga Mistrzów, czyli plan na 12 razy powyżej targetu w każdym zespole sprzedażowym. takie złoto dla zuchwałych. a co mi tam. w tym roku w mojej lidze 6 zespołów sprzedaży, najmniejszy 4 osobowy, największy 1500 osób.

a dlaczego go zrealizuję? bo mam AS’a*, czyli Algorytmię Sprzedaży, własny sposób na zarządzanie sprzedażą, zarządzanie zespołem sprzedaży, zarządzanie pracą sprzedawcy oraz na rekrutację sprzedawców.

Algorytmii Sprzedaży doświadczycie na własnej skórze w trakcie każdego z marcowych spotkań Sales Angels. Będzie praktycznie, energicznie i żywiołowo. Na dodatek zagram z Wami w karty i wiecie, co wygram.

zapraszam.

Prelegent

tristan tresar

menedżer i zawodowy sprzedawca, z 25- letnim doświadczeniem w sprzedaży i w zarządzaniu nią. przez 15 lat pracował w firmie Microsoft, gdzie przez 6 lat piastował stanowisko Dyrektora ds. Zarządzania konsumenckimi kategoriami produktów.

interim menedżer, który od 6 lat prowadzi interimowe projekty w oparciu o dwie autorskie metody “algorytmiaSprzedaży” i “algorytmiaZarządzania”. Podstawą prowadzonych działań są dwa algorytmy 3.12.48 i 1.4.16, które polegają na dekompozycji obszarów operacyjnych (kompetencji) i doskonaleniu pojedynczych zachowań. podczas projektów i w pracy menedżera (interim) wykorzystuje naukowe metody, poprzez, które wprowadza skuteczne zmiany, które zwiększają efektywność zespołów oraz konkurencyjność firm.

CEO butiku wdrożeniowo tristan tresarä, który zajmuję się robieniem, czyli osiąganiem pożądanych rezultatów.

audiofil, czytelnik i obserwator.

Miejsce

RONDO I, piętro 2, sala nr 1

Rondo ONZ 1

Termin

17 marca 2020, godz. 18-20:30

Rejestracja na spotkanie

17 marca 2020, godz. 18:00- 20:30

Twój pierwszy raz?

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels – dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Relacje z poprzednich spotkań

#3 Play-Off Sales Angels All Stars (maj 2023)

16 maja spotkaliśmy się w Gdańsku na trzecim Play-Offie Sales Angels All Stars. Wysłuchaliśmy wystąpień: Barbary Piasek, Łukasza...

#2 Play-Off Sales Angels All Stars (kwiecień 2023)

18 kwietnia spotkaliśmy się w Warszawie na drugim Play-Offie Sales Angels All Stars. Wysłuchaliśmy wystąpień Adama Bernackiego, Tomasza...

#1 Play-Off Sales Angels All Stars (marzec 2023)

14 marca odbył się pierwszy w nowym sezonie Play-Off Sales Angels All Stars. Wysłuchaliśmy wystąpień: Wojciecha Telengi, Jerzego...