Finał Sales Angels 2016 (Grudzień 2016)

Home/relacja/2016/Finał Sales Angels 2016 (Grudzień 2016)

Po raz pierwszy na jednej scenie wystąpiło aż czterech prelegentów wybranych z grona Gości Specjalnych Sales Angels w 2016 roku.

W grudniu 2016 uczestnicy mieli świetną okazję, żeby nadrobić zaległości i pojawić się na ostatnim spotkaniu Sales Angels, które było podsumowaniem 2016 roku.

4 prelegentów podczas swoich 30 minutowych wystąpień przypomniało nam pokrótce o czym mówili wcześniej na swoich wystąpieniach oraz przekazało cenne wskazówki co do skutecznego działania w 2017!

Gośćmi Sales Angels w grudniu 2016 byli:

Gość specjalny ze styczniowego odcinka zatytułowanego: “Jak skutecznie uwodzić Klienta, aby zbudować z nim dobry i trwały związek na całe życie?” – Joanna Wazowicz – konsultant biznesowy i trener sprzedaży. Współpracuje m.in. z firmą Sandler Training Polska, szkoląc doradców motoryzacyjnych Peugota i Citroena.

Gość z sierpniowego spotkania: “Koniec z kijem i marchewką” Katarzyna Janas z Instytutu Durkalskiego. Ekspert z zakresu motywacji, w swojej pracy wykorzystuje Reiss Motivation Profile – narzędzie do pomiaru i analizy motywacji wewnętrznej.

Ekspert z czerwcowego wydarzenia “Historie handlowe z życia wzięte” – Maciej Ciechanowski – menadżer z bogatym doświadczeniem m.in. w Metro Group (Media Markt, Real, Saturn itd.), Lidl – członek zarządu, Wella Polska – Country Manager, Land Rover – Managing Director.

Gość z lipcowego wydarzenia “Od sprzedaży do samorealizacji, czyli trudna praca handlowca szansą na spełnienie w życiu” – Marek Kurto – szef sprzedaży jednego z domów maklerskich, który zgromadził ponad 1,5 mld w portfelu klientów. Aktualnie Prezes Crowd Venture.

Koniec roku to czas podsumowań i my tym spotkaniem spuentowaliśmy dotychczasową wiedzę przekazaną nam przez specjalistów – praktyków sprzedaży.

Ile z tej wiedzy wdrożyliście?
Jak to się przełożyło na Wasze wyniki?
Chcecie wiedzieć co można jeszcze poprawić?

Świąteczne spotkanie było szansą na zebranie najlepszych praktyk od najlepszych sprzedawców w jednym miejscu – skondesowanych w jednej pigułce. Była to forma przypomnienia i podsumowania dla wszystkich stałych uczestników, a także cenna wiedza dla tych osób, które nie uczestniczyły dotychczas w naszych spotkaniach a także chciałyby osiągać lepsze wyniki.

Spotkanie odbyło się w wyjątkowej świątecznej atmosferze i oprawie wraz ze świątecznymi niespodziankami.