E-book został wysłany na adres email podany przez Ciebie

 

Mamy dla Ciebie jeszcze jeden prezent

Już 14 stycznia organizujemy Finał Sales Angels 2020. To wydarzenie podczas, którego wystąpią najwyżej ocenieni eksperci z 2020 roku.

Z racji pandemii tym razem robimy spotkanie online.

Jako organizatorzy nie mamy kosztu obiadu i sali, dlatego możemy nagrodzić Twoją proaktywność w szukaniu wartościowej wiedzy specjalnym kodem promocyjnym -100PLN od standardowej ceny.

Skopiuj kod rabatowy

Final2019

Uzyskasz rabat na Finał 2020

490 zł

Cena z kodem 390 zł netto

Kupon jest ważny przez:

2020/12/03 23:59:00

Finał Sales Angels 2020

Data 14 stycznia 2021

Prelegenci Finału

Coraz bliżej spotkania będziemy prezentować najwyżej ocenionych ekspertów, którzy wystąpią podczas Finału Sales Angels 2020. 

Dlaczego tak? Rok 2020 nie skończył się. Spotkania trwają. Ranking nie został jeszcze zamknięty. Wiemy natomiast, że będą to wyśmienici eksperci.

Dlaczego zostali wybrani do Finału?

Zobacz fragmenty z wystąpień, które dały naszym ekspertom miejsce w Finale Sales Angels 2020

więcej o prelegentach

Rafał Mazur

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych osobowości szeroko rozumianej branży rozwoju osobistego.

Od 2011 roku prowadzi blog i podcast o tematyce zwiększania skuteczności ZenJaskiniowca.pl. Słynie z mocnych poglądów i dobitnego języka. Specjalizuje się w usuwaniu strachu i konfuzji. Wynikami jego pracy zachwycał się między innymi jeden z najbogatszych Polaków, Robert GRYN.

Współpracował z firmami takimi jak RICOH, Znany Lekarz czy Aviva, jednak obecnie skupia się głównie na nielicznej i oddanej grupie indywidualnych klientów, do których zaliczają się prezesi spółek giełdowych, przedsiębiorcy, traderzy czy 4-krotny mistrz Polski w boksie oraz inni sportowcy czy ludzi biznesu o których nie może rozmawiać…

Ania Jakubowski

Prezes Life Institute – wcześniej  General Manager Avon, General Manager Coca-Cola.

Menedżer z międzynarodowym i wieloletnim doświadczeniem. Ekspert przywództwa i strategicznego zarządzania. Międzynarodowy Keynote Speaker. Absolwentka Wilfrid Laurier University, Waterloo, Ontario, Canada. Członek Rady Nadzorczej Banku Millennium SA oraz wiceprezes Polsko-Kanadyjskiej Izby Handlowej. Zasiada w zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Polska, radzie dyrektorów American Chamber of Commerce.

Szymon Negacz

Wiodący konsultant i trener sprzedaży.

Właściciel SellWise – firmy, która poprzez doradztwo i szkolenia pomaga w sprzedaży oraz marketingu B2B. Razem ze swoim zespołem, pomógł dotąd ponad 150 przedsiębiorstwom zwiększyć wyniki sprzedaży, bez wydawania ogromnych kwot na nieskuteczne działania. Pasjonat agile i procesowego podejścia.

Wcześniej prowadził kilkudziesięcioosobowe działy sprzedaży, które docierały do 50 krajów na całym świecie, łącznie generując ponad 700 milionów złotych sprzedaży.

Tristan Tresar

Menedżer i zawodowy sprzedawca.

z 25– letnim doświadczeniem w sprzedaży i w zarządzaniu nią. Przez 15 lat pracował w firmie Microsoft, gdzie przez 6 lat piastował stanowisko Dyrektora ds. Zarządzania konsumenckimi kategoriami produktów.

Interim menedżer, który od 6 lat prowadzi interimowe projekty w oparciu o dwie autorskie metody „algorytmiaSprzedaży” i „algorytmiaZarządzania”. Podstawą prowadzonych działań są dwa algorytmy 3.12.48 i 1.4.16, które polegają na dekompozycji obszarów operacyjnych (kompetencji) i doskonaleniu pojedynczych zachowań. Podczas projektów i w pracy menedżera (interim) wykorzystuje naukowe metody, poprzez, które wprowadza skuteczne zmiany, które zwiększają efektywność zespołów oraz konkurencyjność firm.

Tomasz Zagdan

 Commercial Operations Leader w Canon Polska

Odpowiada za podnoszenie skuteczności działań sprzedażowych, w tym za systemy wynagrodzeń handlowców.

Tomasz ma 10 lat doświadczenia w międzynarodowych firmach doradczych (m.in.: Deloitte, OC&C (Strategy Consultants). Oceniał i projektował systemy motywacyjne handlowców dla kilkunastu firm w różnych branżach. Przeszkolił blisko 100 liderów sprzedaży i HR jak oceniać, projektować i wdrażać skuteczne systemy wynagradzania zespołów handlowych.Obecnie pracuje także jako niezależny konsultant i współzałożyciel dwóch projektów doradczych: wynagradzaniehandlowcow.pl win-loss.pl

Uzyskasz rabat na Finał 2020

490 zł

Cena z kodem 390 zł netto

Kupon jest ważny przez:

2020/12/03 21:00:00

Największa społeczność ludzi sprzedaży w Polsce.

Dbamy o rozwój członków społeczności poprzez dostarczanie najwyższej jakości wiedzy od najlepszych polskich ekspertów w zakresie sprzedaży i zarządzania.

Wymieniamy się również dobrymi praktykami miedzy sobą. Wśród nas są skuteczni dyrektorzy i menedżerowie sprzedaż oraz wybitni handlowcy.

 

Skupiliśmy się wokół idei #SprzedawanieToPomaganie.

Głęboko wierzymy, że powinniśmy Klientom dostarczać wartość, a nie wciskać ściemę. Znamy jednak swoją wartość i lubimy przy tym zarabiać.