Najważniejsza konferencja
dla ludzi sprzedaży w Polsce
#SprzedawanieToPomaganie Finał Sales Angels 2020 ZAREZERWUJ MIEJSCE Warszawa, 14.01.2021

Prelegenci Finału

Coraz bliżej spotkania będziemy prezentować najwyżej ocenionych ekspertów, którzy wystąpią podczas Finału Sales Angels 2020. 

Dlaczego tak? Rok 2020 nie skończył się. Spotkania trwają. Ranking nie został jeszcze zamknięty. Wiemy natomiast, że będą to wyśmienici eksperci.

Dlaczego zostali wybrani do Finału?

Zobacz fragmenty z wystąpień, które dały naszym ekspertom miejsce w Finale Sales Angels 2020

więcej o prelegentach

Rafał Mazur

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych osobowości szeroko rozumianej branży rozwoju osobistego.

Od 2011 roku prowadzi blog i podcast o tematyce zwiększania skuteczności ZenJaskiniowca.pl. Słynie z mocnych poglądów i dobitnego języka. Specjalizuje się w usuwaniu strachu i konfuzji. Wynikami jego pracy zachwycał się między innymi jeden z najbogatszych Polaków, Robert GRYN.

Współpracował z firmami takimi jak RICOH, Znany Lekarz czy Aviva, jednak obecnie skupia się głównie na nielicznej i oddanej grupie indywidualnych klientów, do których zaliczają się prezesi spółek giełdowych, przedsiębiorcy, traderzy czy 4-krotny mistrz Polski w boksie oraz inni sportowcy czy ludzi biznesu o których nie może rozmawiać…

Ania Jakubowski

Prezes Life Institute – wcześniej  General Manager Avon, General Manager Coca-Cola.

Menedżer z międzynarodowym i wieloletnim doświadczeniem. Ekspert przywództwa i strategicznego zarządzania. Międzynarodowy Keynote Speaker. Absolwentka Wilfrid Laurier University, Waterloo, Ontario, Canada. Członek Rady Nadzorczej Banku Millennium SA oraz wiceprezes Polsko-Kanadyjskiej Izby Handlowej. Zasiada w zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Polska, radzie dyrektorów American Chamber of Commerce.

Szymon Negacz

Wiodący konsultant i trener sprzedaży.

Właściciel SellWise – firmy, która poprzez doradztwo i szkolenia pomaga w sprzedaży oraz marketingu B2B. Razem ze swoim zespołem, pomógł dotąd ponad 150 przedsiębiorstwom zwiększyć wyniki sprzedaży, bez wydawania ogromnych kwot na nieskuteczne działania. Pasjonat agile i procesowego podejścia.

Wcześniej prowadził kilkudziesięcioosobowe działy sprzedaży, które docierały do 50 krajów na całym świecie, łącznie generując ponad 700 milionów złotych sprzedaży.

Tristan Tresar

Menedżer i zawodowy sprzedawca.

z 25– letnim doświadczeniem w sprzedaży i w zarządzaniu nią. Przez 15 lat pracował w firmie Microsoft, gdzie przez 6 lat piastował stanowisko Dyrektora ds. Zarządzania konsumenckimi kategoriami produktów.

Interim menedżer, który od 6 lat prowadzi interimowe projekty w oparciu o dwie autorskie metody „algorytmiaSprzedaży” i „algorytmiaZarządzania”. Podstawą prowadzonych działań są dwa algorytmy 3.12.48 i 1.4.16, które polegają na dekompozycji obszarów operacyjnych (kompetencji) i doskonaleniu pojedynczych zachowań. Podczas projektów i w pracy menedżera (interim) wykorzystuje naukowe metody, poprzez, które wprowadza skuteczne zmiany, które zwiększają efektywność zespołów oraz konkurencyjność firm.

Wybierz swój typ biletu

Nie wiemy co wydarzy się w styczniu. Może wirus odpuści, może nie. Wiemy natomiast, że chcemy wysłuchać najlepszych ekspertów i praktyków sprzedaży w Polsce – szczególnie w dobie transformacji wielu firm również w obszarze sprzedaży. Kupując bilet stacjonarny masz gwarancję wejścia na wydarzenie. Jeśli nie będziemy mogli zorganizować spotkania stacjonarnie Twój bilet automatycznie przechodzi na bilet online.

Poznaj społeczność Sales Angels

Zostań Partnerem Sales Angels.

Poznaj możliwości współpracy w ramach najważniejszego wydarzenia dla ludzi sprzedaży w Polsce.

Mamy dwie zasady, którymi kierujemy się

  • chcemy realnie wesprzeć Partnerów w realizacji celów
  • chcemy promować firmy dla których #SprzedawanieToPomaganie nie jest sprzeczne z prowadzonym biznesem.

W zeszłym roku współpracowaliśmy z:

Poznaj ofertę