Handlowiec z pasją, czyli jak sprzedawać sobą… (Styczeń 2018)

Home/relacja/2018/Handlowiec z pasją, czyli jak sprzedawać sobą… (Styczeń 2018)

Handlowiec z pasją, czyli jak sprzedawać sobą a nie siebie! 

Styczeń 2018

Ekspert: Andrzej Cichocki

Tym razem naszym gościem był były szef sprzedaży największej firmy w swojej branży, który swoją historią zainspirował już ponad 30 tys. osób.

Andrzej Cichocki, bo o nim mowa, z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego. W 1999r. dołączył do AIG Amplico Life, później w Allianz Polska został Zastępcą Dyrektora ds. Sprzedaży. W latach 2006 – 2008 był Dyrektorem Biura Sprzedaży Agencyjnej PZU Życie. Następnie przeszedł do firmy AXA, gdzie został powołany na Członka Zarządu oraz Dyrektora Pionu Sprzedaży.

Na spotkaniu dla społeczności Sales Angels 8 stycznia Andrzej opowiedział w jaki sposób sprzedawać, aby osiągać świetne wyniki w dłuższym okresie, nie tracąc pasji do sprzedaży.

Od kilku lat dzieli się swoim olbrzymim doświadczeniem dając przykład na to, że “nie ma w życiu i biznesie takiego bagna z jakiego nie dałoby się wyjść”.  M.in. z takim przesłaniem występował na jednej scenie z najwybitniejszymi mówcami motywacyjnym w Polsce i na świecie np: Nick Vujicic, Erick Thomas. 

Dzięki obecności na tym spotkaniu uczestnicy:

  • Poznali nowe mechanizmy, których zastosowanie zwiększa skuteczność handlowców
  • Przećwiczyli umiejętności radzenia sobie z obiekcjami klienta
  • Zyskali większą pewność siebie, absolutnie niezbędną w zamykaniu transakcji
  • Zdobyli świeże spojrzenie na własne metody pracy

Wiele emocji towarzyszyło uczestnikom spotkania z Andrzejem Cichockim. To jest siła prawdziwych historii! Dla tych, których zabrakło na spotkaniu, niech wystarczy to, iż przez cały dzień otrzymujemy maile z bardzo pozytywnymi ocenami.