PIERWSZY PLAY-OFF SALES ANGELS ALL STARS W 2023 ROKU!

WOJCIECH TELENGA – Posiada blisko 15 lat doświadczenia w zarządzaniu działami sprzedaży w obszarach B2B oraz B2C. Pracował m.in. dla: Deloitte Digital, Bonnier Polska (Puls Biznesu), Wolters Kluwer. Posiada bogate doświadczenie wdrożeń w zakresie transformacji działów handlowych, stosowania strategii omnichannel oraz implementacji systemów CRM, CPQ, B2B commerce. Odpowiadał za koncepcję oraz realizację konsolidacji działów handlowych podczas fuzji i przejęć. Od ponad 3 lat Head of Sales odpowiedzialny także za transformację digitalową. Finalista Sales Angels 2019.

JERZY ZIENTKOWSKI – Autor, mentor, mówca profesjonalny. Z 25-letnim doświadczeniem w konsultacjach biznesowych i z zaskakująco precyzyjnym podejściem do wystąpień publicznych, pracuje nad sprzedażą, komunikacją i prezentacjami dla największych firm na światowym rynku i dla klientów indywidualnych.

Finalista Sales Angels 2019, finalista Mistrzostw Europy i 5-krotny mistrz Polski w przemawianiu, uwielbia analityczne podejście do sprzedaży, syntetyczne do zakupów i empatyczne do pieniędzy.

BOGDAN SOSNOWSKI – właściciel Sosnowski Consulting. Praktyk z zapleczem dydaktycznym, trener, doradca, mówca inspiracyjny, specjalizuje się w strategii i wdrażaniu zmian, budowaniu zespołów, procesach sprzedażowych. Direct Sales Director P4 Sp. z o.o. (PLAY) – 11 lat odpowiedzialny za powstanie, budowę i rozwój kanału Doradców Biznesowych PLAY. Tworzył I realizował programy szkoleniowe dla kanału B2B PLAY oraz Managerów PLAY. Finalista Sales Angels 2018.

AGENDA SPOTKANIA:

16:00 – Rozpoczęcie Konferencji

16:15 – Wystąpienie #1 Wojciech Telenga

17:15 – Przerwa networkingowa

17:30 – Wystąpienie #2 Jerzy Zientkowski

18:30 – Przerwa networkingowa

18:45 – Wystąpienie #3 Bogdan Sosnowski

19:45 – Podsumowanie Konferencji + Ocena Prelegentów

20:00 – Zakończenie spotkania

2023/03/14 16:00:00

Tytuł wystąpienia: “Co sukces “Chat GPT” oznacza dla sprzedaży i marketingu?”

Z prelekcji dowiesz się:

– Dlaczego chat GPT to najgorszy model językowy bazujący na sztucznej inteligencji jaki powstał?
– W jaki sposób powinienem myśleć o swoim biznesie i jak go przygotować na nadchodzące zmiany, choćby w sposobie podejścia do przeszukiwania zasobów Internetu?
– Jaką rolę w tym wszystkim będzie miał człowiek i co należy wiedzieć z wyprzedzeniem na temat zbliżającego się realnego przełomu związanego z AI?
– Jakie zawody będą szczególnie narażone na ryzyko “zastąpienia”?
– Czy da radę przeczekać i czy mój biznes może być na to odporny?

Tytuł wystąpienia: “Storytelling w sprzedaży”

Z prelekcji dowiesz się:
– Widoczność, wiarygodność, weryfikowalność, sprzedaż. Jak zaplanować lejek sprzedażowy PRZED prospectingiem? 🙂
– Czym płaci klient i dlaczego chcesz mieć ambasadorów, którzy nie kupują, a nie tylko klientów, którzy nie ambasadorzą?
– Skąd brać historie i dlaczego nie wygrasz, improwizując?
– W którym miejscu w moim biznesie mogę, powinienem albo – muszę używać historii?
Do każdego z tych punktów – co najmniej 2 narzędzia, schematy albo procesy do natychmiastowego wykorzystania.

Tytuł wystąpienia: “Transformacja lidera zespołu”

Z prelekcji dowiesz się:
– Jak zmieniać siebie żeby zmieniać zespół?
– Jak zdobywać kompetencje przyszłości dziś?
– Neuroplastyczność a zmiana.
– Szybkie dostosowanie do zmiany.
– Motywacja do automotywacji.

Spotykamy się stacjonarnie oraz online:

Spotkanie stacjonarne w Poznaniu
odbywa się od 16:00 pod adresem:

Concordia Design
ul. Zwierzyniecka 3,
60-813 Poznań

Transmisja online zaczyna się o 16:00
w dniu spotkania w Poznaniu.

Daj znać, że będziesz – zarejestruj się 

Przyjdź na spotkanie online lub stacjonarnie.

Warunki uczestnictwa:
Cena obejmuje udział w spotkaniu społeczności Sales Angels. Cena zawiera podatek VAT. Zgłoszenie następuje po płatności i wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz otrzymaniu przez organizatora Sales Angels Sp. z o.o. płatności za udział w wydarzeniu zgodnie z podaną powyżej ceną i terminem wpłaty. W przypadku nieobecności uczestnika kwota wpłaty nie podlega zwrotowi. Spotkanie jest nagrywane. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażasz zgodę na nieodpłatne wykorzystanie własnego wizerunku zgodnie z art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (tekst jednolity Dz. U. z 2006r. nr 90 poz. 631 z póz. zm).

Dołącz do największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce

Pakiet Open

Dostęp do wszystkich wydarzeń Sales Angels włącznie z naszymi największymi spotkaniami. Dodatkowo zyskujesz możliwość odtworzenia każdego spotkania na Platformie Sales Angels.

Każdy kto zajmuje się sprzedażą niech czuje się zaproszony! – nawet Ci, którzy nie wiedzą, że “wszyscy jesteśmy sprzedawcami” 😉

Sales Angels to największa społeczność ludzi sprzedaży w Polsce, którą łączy wspólna idea #SprzedawanieToPomaganie. W tym sezonie spotykamy się na 4-godzinne spotkania z wybranymi Ekspertami, a 5-ciu najwyżej ocenionych zapraszamy co roku na całodniowy Finał Sales Angels, nazywany Największym Świętem Sprzedaży.

Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie po prostu lepiej sprzedawać i pomagać swoim klientom.

 

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels