Pakiet Open 2024 Sales Angels
Twój kontrakt na rozwój i sukces sprzedaży w 2024!
Co roku, specjalnie dla członków społeczności Sales Angels, przygotowujemy ekskluzywny pakiet Open, który umożliwia korzystanie ze wszystkich zaplanowanych na 2024 rok inicjatyw rozwojowych!
Podejmij decyzję o dołączeniu do największej społeczności sprzedaży w Polsce!

Co dla Was przygotowaliśmy?

5 spotkań 

1

Forum Sales Angels

Odkryj nasze spotkania eksperckie – tylko stacjonarnie. Goście na “gorącym krześle” odpowiedzą na Wasze pytania. Poznajcie niepublikowane case studies, pytajcie o szczegóły wdrożeń. Po 8 latach otwieramy się na dyskusje i tworzymy unikatowy format rozwojowy.

4 spotkania

2

Konferencje tematyczne

Cztery merytoryczne spotkania w ciągu roku(stacjonarnie i online), skupiające się na aktualnych tematach sprzedażowych, uzupełnione panelami dyskusyjnymi z doświadczonymi dyrektorami sprzedaży.

1 warsztat do wyboru

3

Praktyczny warsztat

Wybierz jeden z warsztatów prowadzonych przez doświadczonych praktyków i zdobądź umiejętności, które pomogą Ci zwiększać sprzedaż. Tematy warsztatów zostaną wybrane na podstawie przesłanych przez Was informacji i dopasowane do wyzwań, które czekają nas w 2024 roku.

czerwiec 2024

4
Urodziny Sales Angels
Zapraszamy do wspólnego świętowania, wymiany doświadczeń i networkingu na najwyższym poziomie. Nie zabraknie wiedzy, inspiracji i dobrego humoru!

grudzień 2024

5

Konkurs dla Społeczności

Każdy członek społeczności będzie miał szansę zaistnieć na scenie naszego Finału. Ta inicjatywa odkrywa nowe talenty w branży sprzedażowej i eksponuje wartościowe case studies.

podsumowanie 2024

6

Finał Sales Angels 2024

Tu chyba nie musimy więcej mówić… Otrzymacie imienne zaproszenie na największe święto sprzedaży w Polsce, podczas którego nie tylko będziecie mogli wysłuchać prezentacji topowych ekspertów z sezonu 2024, ale również poznać szerokie grono członków naszej społeczności.

VOD Sales Angels

Dostęp do nagrań Sales Angels z minionych wydarzeń i wystąpień. Otrzymasz dostęp do największej biblioteki aktualnej wiedzy o sprzedaży.

Dlaczego warto zdecydować się na Pakiet Open?

Unikatowa metoda networkingowa Sales Angels:

W tym roku wprowadzamy innowacyjne podejście do networkingu, które pomaga nawet największym introwertykom nawiązywać wartościowe relacje.

Sprawdzeni eksperci - praktycy

Nasi eksperci, wybrani według rygorystycznych kryteriów Marcina Greli, są gwarancją wysokiej jakości naszych wydarzeń. Każdy ekspert, który staje na scenie Finału Sales Angels, musiał wcześniej uzyskać najwyższe noty od członków społeczności. Ich wiedza i narzędzia są sprawdzone i oparte na praktyce, nie tylko teorii.

Kontrakt na rozwój

Podejmując wyzwanie uczestnictwa w całym sezonie Open 2024 masz pewność, że zyskasz wiedzę, dostęp do ekspertów i wsparcia społeczności w rozwiązywaniu wyzwań biznesowych. Twoja ścieżka rozwojowa będzie precyzyjnie zaplanowana, bez konieczności impulsywnego inwestowania w książki o sprzedaży.

Dołącz do sezonu 2024
Prosta droga do rozwoju w sprzedaży.

PAKIET 2024​

2997 zł netto
  • 5 spotkań Forum Sales Angels
  • 4 konferencje tematyczne
  • 1 wybrany warsztat
  • Konkurs dla społeczności
  • Finał Sales Angels 2024

Share this: