czyli czego o sprzedaży dowiesz się z hitów kinowych

POZNAŃ

23.05

POZNAŃ

23.05

Wydarzenie odbędzie się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Parę słów o wydarzeniu

Marcin Grela

To niecodzienne wydarzenie, które połączy świat biznesu z magią kina, przynosząc inspirację, wiedzę i praktyczne narzędzia dla liderów sprzedaży.

To unikalna okazja, by wyciągnąć inspirujące wnioski z kultowych produkcji filmowych i zastosować je w codziennej pracy.

Podczas tej inspirującej konferencji odkryjemy, jakie kluczowe elementy filmowej narracji możemy wykorzystać w strategiach sprzedażowych, by zyskać uwagę klientów,  budować trwałe relacje biznesowe, a może nawet własne przeboje sprzedażowe.

Dla kogo jest to spotkanie:

Przedsiębiorców, którzy na co dzień szukają nowych sposobów do podnoszenia własnych kompetencji.

Liderów sprzedaży, którzy cenią dobre kino i w filmach znajdują nowe inspiracje.

Menedżerów, którzy szukają innowacyjnego sposobu na integrację zespołu.

Dla zespołów sprzedażowych, które lubią spędzać ze sobą czas również po pracy.

Prelegenci

Marek Cynowski

Współzałożyciel Rebel Tang, największego w Polsce operatora wirtualnych restauracji. To firma z obszaru food-tech, która buduje unikalną sieć franczyzową łącząc najlepsze praktyki gastronomiczne z innowacyjnymi technologiami. Rebel Tang oferuje gotowe koncepty gastronomiczne z menu stworzonym do dostawy.

Wcześniej związany z firmami Groupon, Poczta Polska czy SentiOne, gdzie odpowiadał m.in. za rozwój biznesu. Doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą. 

Entuzjasta cyfrowej rewolucji, z zaangażowaniem tworzy i zarządza innowacjami, koncentrując się na wykorzystaniu najnowszych trendów oraz technologii w osiąganiu celów biznesowych.

Magda Krawczak

Entuzjastka sprzedaży z pasją do łamania schematów. Swoje ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży zdobywała w międzynarodowych organizacjach z branży telekomunikacyjnej, konsultingowej, rekrutacyjnej i IT, takich jak: T-Mobile, IMSA International Executive Search, Sandler Training i Direct Communication i Jobilla.

Przeszła ścieżkę kariery od konsultanta z infolinii do Partnera Zarządzającego, odpowiedzialnego za sprzedaż i rozwój biznesu na 4 kontynentach (włączając otwieranie oddziałów w Ameryce i Azji).

Zawsze pozytywnie nastawiona, ze szklanką do połowy pełną, co niektórzy uważają za przypadek kwalifikujący się do leczenia zamkniętego 😉 Przyznaje się otwarcie do swoich uzależnień: kawa, długie rozmowy i chipsy Lays “Zielona cebulka”. Karbowane.

Mateusz Komorowski

Od 10 lat zajmuje się sprzedażą, łącząc tradycyjne metody z nowoczesnymi narzędziami. 

Szczerość i otwartość na drugiego człowieka oraz wysokie kompetencje sprzedażowe doprowadziły go do objęcia stanowiska Szefa sprzedaży, który wciąż z pasji czynnie wspiera swój zespół w działaniach handlowych.

Zaufały mu m.in. takie marki, jak: Lidl, Komputronik, LiveChat, Kongsberg oraz Pepco. 

W Concordia Design odpowiada za strategię sprzedażową działu consultingu oraz aktywnie wspiera klientów w doborze dedykowanych procesów projektowych. 

Prywatnie miłośnik sportów zimowych, zwłaszcza narciarstwa alpejskiego oraz pasjonat historii reklamy i jej dziedzictwa.

Partner wydarzenia

Ferment Kolektiv – specjalizuje się w projektach marketingowych, reklamowych i edukacyjnych z wykorzystaniem sztuki filmowej, realizują pokazy premierowego kina objazdowego i plenerowego; to też producent pierwszego w Polsce kina samochodowego podczas pandemii. Ferment Kolektiv jest dystrybutorem tzw. kontentu alternatywnego w kinach (koncerty, opery, balet, teatry na wielkim ekranie. Firmę tworzy zespół o wszechstronnych kompetencjach: techniczno-operacyjnych, marketingowych, sprzedażowych, pedagogicznych i filmoznawczych – dzięki temu od 2007 roku z powodzeniem realizuje ona od A do Z nawet najbardziej złożone projekty zarówno dla marek o międzynarodowym zasięgu jak Orange, Allegro czy Santander, jak i dla małych organizacji lokalnych, instytucji publicznych i NGO-sów. Ludzie w Fermencie wierzą, że KINO ZMIENIA ŻYCIE. NA DOBRE.

Agenda

23 maja 2024

15:30-16:00

START.

Networking w gronie uczestników

Wsłuchując się w głos Społeczności tworzymy przestrzeń do networkingu. Dzięki metodzie Sales Angels w większym zakresie czasowym wspieramy rozwój menedżerów, przedsiębiorców i handlowców zachęcając ich do wymiany kontaktów oraz doświadczeń.

16:00-16:15

Marcin Grela

Rozpoczęcie Sales Meets Cinema

Lekcje, zaczerpnięte z różnych gatunków filmowych, mogą stanowić cenne źródło inspiracji i refleksji dla liderów biznesu, pomagając im rozwijać się i doskonalić w swojej dziedzinie.

Zarządzanie ryzykiem, Budowanie relacji, Innowacyjność i Kreatywność, Przywództwo i Motywacja, Etyka i Moralność, Przezwyciężanie przeszkód – to tylko garść obszarów poruszanych w hitach kinowych, z których można czerpać naukę.

Zapraszamy do filmowej podróży ku sukcesowi w biznesie.

16:15-17:00

Mateusz Komorowski

Mateusz. Człowiek, który pozostał sprzedawcą.

Jak Forrest Gump, Karol Krawczyk i Quentin Tarantino mogą pomóc osiągnąć nieświadomą kompetencję w sprzedaży?

W myśl zasady #EduFun omówimy praktyczne przykłady i narzędzie, które pomogą lepiej zrozumieć koncepcję (nie)kompetencji i zastosować je w codziennej pracy. Główne zagadnienia, które będą poruszone podczas wystąpienia to:

 • Nieświadoma niekompetencja:  przeanalizujemy, jakie konsekwencje dla naszych wyników może mieć brak świadomości o braku umiejętności sprzedażowych;
 • Świadoma niekompetencja:  omówimy strategie, które pozwalają nam aktywnie pracować nad poprawą tych umiejętności, aby osiągnąć lepsze wyniki;
 • Świadoma kompetencja: przeanalizujemy jak wykorzystać silne strony do budowania relacji z klientami i zwiększania efektywności sprzedaży;
 • Nieświadoma kompetencja: odkryjemy, że czasem posiadamy umiejętności sprzedażowe, o których nie zdajemy sobie nawet sprawy.

17:00 - 17:15

Przerwa kawowa

17:15-18:00

Magda Krawczak

Sztuka Sprzedaży na Kinowym Ekranie:

Czego handlowiec może nauczyć się z filmów?

Podczas wystąpienia przybliżymy kilka scen filmowych, które odmieniły moje życie sprzedażowe i  mogą być inspiracją i przewodnikiem dla każdego handlowca. Omówimy:

 • błędy w działaniach sprzedażowych, które potencjalnie mogą wiele kosztować;
 • irytujące zachowania handlowców, których być może nie dostrzegasz;
 • postawy, które wspierają nasz rozwój;
 • praktyczne kroki, które można podjąć, aby wzmocnić umiejętności handlowe, 
 • proste i skuteczne narzędzia, które można wykorzystać w codziennej pracy, aby osiągać lepsze wyniki

18:00-18:15

Przerwa kawowa

18:15-19:00

Marek Cynowski

Jeszcze jedna runda, kiedy myślisz, że nie dasz rady.

Czy Rocky Balboa byłby tak skuteczny w sprzedaży jak na ringu?

Rozłożenie Rockiego Balboa na łopatki byłoby dużym wyzwaniem, dlatego my rozłożymy na części pierwsze historię pięściarza z Filadelfii. Poruszymy takie aspekty, jak:

 • Strategia – dlaczego wyznaczanie celów jest ważne,
 • Identyfikacja mocnych i słabych stron – swoich i konkurencji,
 • Praca zespołowa – jesteś tak mocny jak zespół w Twoim narożniku. Nawet największe indywidualności potrzebują wsparcia innych, aby osiągnąć sukces,
 • Wytrwałość, niezłomność i determinacja – trzy cechy mistrza;
 • Jak budować wiarę w siebie, odporność na porażki i chęć do ciągłej pracę nad sobą. 

19:00-19:15

Przerwa na popcorn

19:15-19:30

Radek Tomasik

Wprowadzenie do filmu: Radek Tomasik

Z wykształcenia filmoznawca, z wyboru – od 17 lat – przedsiębiorca w branży kinowej. Partner Zarządzający Ferment Kolektiv, rodzinnej firmy z Poznania, któraz dobyła tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w 2022 r. Autor wielu projektów filmowych na styku kultury, biznesu i edukacji realizowanych dla takich marek jak Orange, Santander, OLX, Allegro, Renault, Mastercard, Disney, instytucji publicznych i NGO-sów. Absolwent podyplomowych studiów trenersko-menedżerskich MBT – Master uf Business Training na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, autor szkoleń i warsztatów rozwojowych dla kiniarzy, z certyfikatami kompetencji biznesowych m. in. MBT Brian Tracy International Poland i DimaQProfessional. Od kilku lat zafascynowany mechanizmami marketingu filmowego. Współwłaściciel biznesów: PleneroweKino.pl, KInoMaestro.pl, FilmwSzkole.pl,WypozyczalniaLezakow.pl

19:30-21:00

Radek Tomasik

Seans filmowy "Świat po pracy"

21:00-21:30

Panel dyskusyjny z udziałem Radka Tomasika i zaproszonych gości:

„Work-life balance, work-life integration, a może jeszcze coś innego? Jak sprzedawać pracując z sensem i jakie kino ma zdanie na ten temat?”

21:30

Zakończenie konferencji

Bilety

Bilet stacjonarny

247 zł netto
 • Uczestnictwo stacjonarne
 • Dostęp do nagrania
 • Popcorn
 • Przerwa kawowa

Bilet online

147 zł netto
 • Uczestnictwo online
 • Dostęp do nagrania
 • Sprawdzony przepis na Popcorn

A może "wycieczka" zorganizowana
z firmy?

Przyjdź z zespołem. Wzmocnij integrację, przeżyjcie wspólnie mądrze czas
i bawcie się dobrze przy popcornie.

oferta dla grup od 5 osób

Miejsce

Multikino Poznań

Miejsca parkingowe znajdują się obok budynku

FAQ

Gdzie odbędzie się Sales Meets Cinema?

Konferencja odbędzie się w Multikinie Poznań, przy ul. Królowej Jadwigi 51 w Poznaniu. 

O której się spotykamy?

 Rejestrację zaczynamy o 15:30. Start wydarzenia o godzinie 16.00

Czy jest dostępny parking?

Tak, obok budynku są dostępne miejsca parkingowe.

Czy w cenę biletu jest wliczony popcorn?

Jak najbardziej. W cenie biletu stacjonarnego uwzględniliśmy również kawę i przekąski.

Czym jest metoda networkingowa Sales Angels?

W tym roku wprowadzamy innowacyjne podejście do networkingu, które pomaga nawet największym introwertykom nawiązywać wartościowe relacje.

Czy mogę przyjść na konferencję jeśli nie jestem członkiem Społeczności?

Oczywiście, że tak, należy jednak zakupić bilet. Wszystkie Konferencje tematyczne w sezonie 2024 są ogólnodostępne. 

Czym jest Sales Angels?

To największa Społeczność ludzi sprzedaży w Polsce stworzona przez Marcina Grelę. Edukujemy, inspirujemy, networkujemy. Misją Sales Angels jest kształcenie nowoczesnych ludzi sprzedaży. Nasze hasło przewodnie brzmi #SprzedawanieToPomaganie.

Share this:

Przyjdź ze swoim zespołem

Wypełnij formularz. Otrzymasz specjalną ofertę.

Dane osoby koordynującej zgłoszenie(wymagane)