Dla nas zawsze

Zapraszamy na ósmy odcinek sezonu 2022

19.09.2022 (Poznań)

20.09.2022 (Warszawa + transmisja)

Już  19 września widzimy się w Poznaniu,

a 20 września w Warszawie oraz transmitujemy spotkanie online!

Ósmy odcinek sezonu 2022!

Zapraszamy na spotkanie we wrześniu w Poznaniu, w Warszawie oraz przez transmisję online!

Głównym bohaterem ósmego odcinka sezonu 2022 jest …

PIOTR STRÓŻYK –  HR Biznes Partner i Kierownik ds. Rozwoju Pracowników. Absolwent UAM i CDV w Poznaniu. Manager pracujący od 2008 w Żabka Polska sp. z o. o., odpowiedzialny za obszary L&D.


Kim jest nasz Ekspert?

Znaczną część swojego doświadczenia zawodowego (prawie 15 lat) związał z firmą Żabka Polska. Rozpoczynał od pracy w rozliczeniach finansowych z partnerami biznesowymi firmy. Zajmował się  komunikacją i promocją oferty franczyzowej. Kolejno pracował we wsparciu sprzedaży odpowiadając za ułożenie i koordynację procesu rekrutacji i wdrożenia nowych franczyzobiorców do sieci.

Połączył doświadczenie wykładowcy akademickiego, trenera biznesu i analityka optymalizując system szkoleń dla nowych franczyzobiorców. Przez pewien czas pełnił funkcję managera ds. otwarć sklepów dla całej sieci. Po kilku latach „przeprowadził” się do centralnych struktur HR rozwijając projekt i markę „Akademia Żabki”, która jest szeroko pojętym i wielokrotnie nagradzanym branżowo ekosystemem rozwojowym dla pracowników, współpracowników, managerów. Z pasją do wspierania ludzi w rozwoju sam prowadzi niektóre szkolenia firmowe oraz zajęcia akademickie na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

W 2019 roku znalazł się w gronie finalistów konkursu “Top HR Manager in Action”. Prywatnie jest wielbicielem regionalizmów poznańskich: gwary, kuchni, historii.

TEMAT SPOTKANIA

Kup ich uwagę, by sprzedać swoje idee – czyli jak sprawić by byli na TAK

 

Oczywista informacja: Sprawna umiejętność komunikowania się gwarantuje wysokie szanse sukcesu w sprzedaży, a po godzinach w relacjach osobistych. I niestety odwrotnie. Kłopoty zaczynają się tam i wtedy, gdy przestajemy się rozumieć, nawet jeśli nadal „coś” mówimy.

Niepokojąca informacja: Umiejętność komunikowania się, słowem, obrazem, liczbami, historiami, emocjami, argumentami to coś, w czym nas nie zastąpi sztuczna inteligencja, ani też cyber wynalazki i aplikacje. Nadmiar wiary w moc slajdów może być przyczyną wielu groźnych chorób.

Pomyślna informacja: Wyzwania z punktu drugiego są wysoce „trenowalne”  i do przejścia od drżenia głosu na ustnej maturze po wciągające prezentacje i wystąpienia, kupienie uwagi odbiorcy i zapalenie go do akcji.

CEL: poznanie mechanizmów komunikacyjnych, które zwiększają relacyjność i zainteresowanie odbiorców contentem, podprowadzają do decyzji “zakupu” idei czy produktu nadawcy.

 

Czego się nauczysz (nawet jeśli już potrafisz):

  • Definiowania potrzeb odbiorców, tego co już mają vs tego co mogą dzięki Tobie mieć
  • Precyzowania celów dla sytuacji komunikacyjnej, czyli, co będzie efektem po stronie ich przekonań czy decyzji
  • Bezpiecznego i skutecznego przygotowania scenariusza dla sytuacji komunikacyjnej
  • Strukturyzowania Waszej relacji i rozmowy
  • Dobierania środków językowych i kontekstów do poziomu i oczekiwań odbiorcy
  • Rzeczowego mówienia argumentami liczb, siłą obrazu i historii, które zainteresują odbiorcę
  • Otrzymasz check listę do bezpiecznego i skutecznego budowania komunikacji i uniknięcia błędów

Dołącz do spotkania największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce

Czy Piotr wystąpi na Wielkim Finale Sales Angels 2022?

Pamiętaj, aby po spotkaniu ocenić  jego wystąpienie!

Spotkanie z  Piotrem Stróżykiem

w Poznaniu, w Warszawie, bądź online:

Spotkanie stacjonarne w Poznaniu
odbywa się od 18:00 pod adresem:

Concordia Design,
Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań
(sala MEMO z wejściem od strony parkingu przed budynkiem).

 

Spotkanie stacjonarne w Warszawie
odbywa się od 18:00 pod adresem:

Varso Place, 1 piętro (Venture Café Warsaw)

UWAGA! Nowa lokalizacja!

Transmisja online zaczyna się o 18:00
w dniu spotkania w Warszawie.

Link do spotkania wysyłany jest tego samego dnia ok 16:00

Kup bilet jednorazowy

Przyjdź na spotkanie online lub stacjonarnie.

Pakiet Open

Dostęp do wszystkich wydarzeń Sales Angels włącznie z naszymi największymi spotkaniami. Dodatkowo zyskujesz możliwość odtworzenia każdego spotkania na platformie VOD Sales Angels.

Każdy kto zajmuje się sprzedażą niech czuje się zaproszony! – nawet Ci, którzy nie wiedzą, że “wszyscy jesteśmy sprzedawcami” 😉

Sales Angels to największa społeczność ludzi sprzedaży w Polsce, którą łączy wspólna idea #SprzedawanieToPomaganie. Co miesiąc spotykamy się na 2-godzinne spotkania z wybranymi Ekspertami, a 5-ciu najwyżej ocenionych zapraszamy co roku na całodniowy Finał Sales Angels, nazywany prawdziwym Świętem Sprzedaży.

Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie po prostu lepiej sprzedawać i pomagać swoim klientom. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

 

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels