Forum 

Eksperckie spotkania Społeczności

Zarządzanie i sprzedaż z perspektywy praktyka. Poznaj  unikalne, pełne blasków i cieni historie szefów sprzedaży. 

Forum Sales Angels to miejsce spotkań ludzi biznesu, którzy w kameralnej, poufnej atmosferze dzielą się osiąganymi wynikami, swoim doświadczeniem w prowadzeniu firm, zespołów oraz sposobami na odnoszenie sukcesów w nie zawsze sprzyjających okolicznościach.


Najbliższe spotkanie odbędzie się już 16 kwietnia w godz.18.00-21.00

Wydarzenie odbędzie się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Spotkanie odbywa się w godzinach 18:00 – 21:00.

Eksperci

16 kwietnia 2024

1x1 (86)

Marta Masłowska

Dyrektor Sprzedaży i Konferencji Gołębiewski Holding

#ZarządzanieZespołem #ZarządzanieKonfliktami #MotywacjaZespołu #ŚwiatVUCA #ŚwiatBANI #ZarządzaniewKryzysie

W styczniu 2024 ogłosiła swoje przejście do Gołębiewski Holding na stanowisko dyrektora sieci sprzedaży i konferencji. Po 5,5 roku pracy w Hotelu Arłamów, przyjęła nowe wyzwania, w tym otwarcie największego hotelu w Polsce.

Podczas swojego pobytu w Hotelu Arłamów, Marta wykazała się doskonałym i innowacyjnym podejściem do sprzedaży i marketingu. Jej praca przyczyniła się do wzrostu sprzedaży i rozwoju oferty hotelowej.

W Gołębiewski Holding jest odpowiedzialna za stworzenie strategii sprzedaży dla nowego obiektu oraz wspieranie i rozwój sprzedaży pozostałych hoteli w sieci. 

Jej zdolność do motywowania zespołów i wprowadzania efektywnych systemów sprzedażowych znacząco wpływa na sukces realizowanych projektów.

20 lutego 2024

1x1 (88)

Marcin Kozłowski

Prezes Zarządu Baumalog Sp. z o.o.

#ZarządzanieBiznesem #KomunikacjaMiędzyludzka  #BudowanieRelacji #Przedsiębiorca #BudowanieBiznesu

13 lat temu rozpoczynał swój biznes od zera, a dziś może się pochwalić przychodami przekraczającymi 40 milionów złotych. Pierwszy projekt dla Volkswagena otworzył mu drogę klientów z całego świata. Dzięki uporowi i wyjątkowej intuicji budował markę rozpoznawaną w wielu jego zakątkach.

 Jest współzałożycielem i Prezesem Zarządu spółki Baumalog. Pomaga firmom z branży produkcyjnej w automatyzacji procesu obróbki blach i zaplanowaniu efektywnego przepływu materiałów. 

Zarządza ponad 80 osobowym interdyscyplinarnym zespołom, który realizuje projekty dla największych marek inżynieryjnych na świecie.   

Od kilku lat współpracuje z Politechniką Warszawską, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, a także oferując współpracę inżynierską dla studentów i absolwentów wydziału, rozwijając polski Przemysł 4.0.

Forum charakteryzuje

Wyselekcjonowani eksperci - praktycy

Od początku istnienia Sales Angels, niezmienną wartością są wyjątkowi i starannie dobrani eksperci. Na Forum gościmy wybitnych menedżerów i menedżerki, którzy nie tylko wnoszą ze sobą bogate doświadczenie zawodowe, ale również dzielą się swoimi sposobami na osiągnięcie sukcesu.

Unikalny networking

Forum Sales Angels wykracza poza standardowe pojęcie networkingu. Świadomie zarządzamy procesem budowy siatki kontaktów, tworząc przestrzeń do rozwoju trwałych, profesjonalnych relacji biznesowych.

Kontrakt na rozwój

To nasze zobowiązanie. Chcemy, by każdy uczestnik, dzięki udziałowi, mógł odkrywać nowe ścieżki kariery, wzmacniać swoje kompetencje, poznawać swoich przyszłych biznes partnerów otwierając się na nowe, ekscytujące możliwości.

Miejsce

Volvo Car Warszawa – ul. Marszałkowska 89

Share this: