Call for Partners

Chcesz dołączyć do firm, które wspierają Finał Sales Angels?

To jest dobry moment. Na tym etapie możemy zaplanować jak najefektywniej zrealizować Twoje cele biznesowe. Możliwości mamy wiele, ponieważ Finał będzie oglądany zdalnie i stacjonarnie. WIęcej informacji uzyskasz po kontakcie prez formularz na dole strony.

Współtwórz najważniejsze spotkanie dla ludzi sprzedaży

To już szósta edycja Finału Sales Angels. Dołącz do grona firm, które pozyskały masę ciekawych kontaktów biznesowych wśród właścicieli, prezesów, dyrektorów.

Jeśli chcesz budować głębokie relacje z kluczowymi klientami to Finał Sales Angel jest dla Ciebie. Poznajmy się porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Napisz do nas i zostań Partnerem wydarzenia.

Inspiruj, edukuj, zmieniaj …

Misją Sales Angels jest budowanie pozytywnego wizerunku ludzi sprzedaży. Staramy się zmienić często negatywne postrzeganie handlowców, z osób, które próbują “coś wcisnąć” na osoby, które realnie chcą pomóc.  To niesie za sobą potrzebę zmiany samego myślenia o sprzedaży  wśród decydentów oraz  jej transformacji.

Jeśli to myślenie reprezentowane przez hasło #SprzedawanieToPomaganie jest Ci bliskie i chcesz zainicjować w firmie proces zmian obecność na Finale Twojej firmy może być fragmentem nowego rozdziału.

Napisz do nas

"*" oznacza pola wymagane

Nazwa*