O nas

Różne branże, różne środowiska, różni ludzie, a jednak te same wartości i wspólna idea: #SprzedawanieToPomaganie. Społeczność Sales Angels to grupa pasjonatów sprzedaży: handlowców, managerów, właścicieli firm, którzy spotykają się regularnie, aby rozwijać swoje kompetencje handlowe, dzielić się doświadczeniami oraz poszerzać bazę kontaktów.

W 2015 roku twórca Społeczności – Marcin Grela, przy wsparciu innych pasjonatów samodoskonalenia zainicjował pierwsze spotkanie, które stało się początkiem regularnych szkoleń. Grupa ta spotyka się z wybranymi ekspertami, specjalizującymi się w określonej dziedzinie sprzedaży, marketingu B2B lub rozwoju osobistego, którzy dzielą się swoją wiedzą. Występują u nas przede wszystkim czołowi eksperci sprzedaży, głównie trenerzy oraz managerowie osiągający nieprzeciętne wyniki ze swoimi zespołami.

Oceny po comiesięcznych spotkaniach mają wpływ na wybór prelegentów
największego święta sprzedaży w Polsce, czyli Konferencji – Finał Sales Angels. Na początku każdego roku kalendarzowego, odbywa się podsumowanie minionego sezonu, na którym występuje pięcioro najlepszych ekspertów z całego roku, wybranych przez Społeczność. Finał Sales Angels gromadzi ok. 500-600 osób z rozmaitych sektorów rynku oraz partnerów, którzy posiadają wartościowe produkty i usługi, dla danej grupy odbiorców.

Sezon 2023 był rokiem wybitnych osobistości środowiska sprzedażowego – najlepsza 15-stka w historii wystąpień na scenie Sales Angels wraz z prelegentami spotkań comiesięcznych walczyła o udział w wielkim finale.

W sezonie 2024 szykujemy dla Was coś więcej. Zapraszamy na Konferencje tematyczne, kameralne spotkania Forum Sales Angels, praktyczne warsztaty i wiele więcej! Nie zwalniamy tempa i działamy, aby zaktualizować Waszą wiedzę o skutecznie działającym biznesie i nauczyć jak rozwijać działy i całe organizacje w ciągle zmieniających się warunkach rynkowych.

To, co w Społeczności od jest niezmienne od początku, czyli od 2015 roku, to wartości i przesłanie #SprzedawanieToPomaganie.

Sales Angels w liczbach

0

topowych ekspertów sprzedaży wystąpiło dla Sales Angels

0

osób uczestniczyło w comiesięcznych spotkaniach (około)

0

liczba obserwujących na LinkedIn

Zobacz relacje z naszych spotkań

Co miesiąc spotykamy się na standardowych spotkaniach w formule spotkania online z sali angażując zebraną publiczność. W naszych założeniach spotkania online mogą być równie wartościowe jak te na żywo. Zobacz jak wyglądało to dotychczas.

Uczestnicy o spotkaniach

Twórca społeczności

Twórcą społeczności i jej twarzą jest Marcin Grela – headhunter pracowników działu sprzedaży, a także doświadczony handlowiec i manager sprzedaży, związany od 2014 roku z jedną z najbardziej uznanych polskich firm doradczych – 4Results. Certyfikowany trener Reiss Motivation Profile czyli narzędzia diagnostycznego, które pokazuje co i w jakim stopniu motywuje ludzi. Oprócz pasji do sprzedaży, headhuntingu i ludzi w ogóle, Marcin uwielbia też dzielić się swoją wiedzą podczas wystąpień publicznych. Można się było o tym przekonać chociażby podczas Międzynarodowego Kongresu Sprzedaży, gdzie wystąpił z tematem „Co wyróżnia wybitnych handlowców?” zaraz po legendarnym Brianie Tracy.

Chcecie lepiej poznać Marcina? Zapoznajcie się z wywiadem na kanale Przygody Przedsiębiorców.