O nas

Jako społeczność Sales Angels jesteśmy grupą ogarniętych pasją samodoskonalenia handlowców i managerów sprzedaży. Od czerwca 2015 spotykamy się raz w miesiącu, aby rozwijać swoje kompetencje handlowe, dzielić się doświadczeniami oraz poszerzać bazę kontaktów w rynku.

Każde spotkanie ma temat przewodni i gościa specjalnego, który w danej dziedzinie sprzedaży się specjalizuje. Występują u nas czołowi eksperci sprzedaży, głównie trenerzy oraz managerowie osiągający nieprzeciętne wyniki ze swoimi zespołami.

Członkowie społeczności oceniają ogólną wartość każdego spotkania w skali od 1 do 10, a najwyżej ocenieni eksperci występują co roku w Finale Sales Angels.

 

Łączy nas idea: #SprzedawanieToPomaganie

Sales Angels w liczbach

0

topowych ekspertów sprzedaży wystąpiło dla Sales Angels

8,66

wynosi średnia ocena wartości spotkania, skala 0-10

0

osób uczestniczyło w comiesięcznych spotkaniach

0

liczba obserwujących na LinkedIn

Zobacz relacje z naszych spotkań

Co miesiąc spotykamy się na standardowych spotkaniach w formule spotkania online z sali angażując zebraną publiczność. W naszych założeniach spotkania online mogą być równie wartościowe jak te na żywo. Zobacz jak wyglądało to dotychczas.

Uczestnicy o spotkaniach

Twórca społeczności

Twórcą społeczności i jej twarzą jest Marcin Grela – headhunter pracowników działu sprzedaży, a także doświadczony handlowiec i manager sprzedaży, związany od 2014 roku z jedną z najbardziej uznanych polskich firm doradczych – 4Results. Certyfikowany trener Reiss Motivation Profile czyli narzędzia diagnostycznego, które pokazuje co i w jakim stopniu motywuje ludzi. Oprócz pasji do sprzedaży, headhuntingu i ludzi w ogóle, Marcin uwielbia też dzielić się swoją wiedzą podczas wystąpień publicznych. Można się było o tym przekonać chociażby podczas Międzynarodowego Kongresu Sprzedaży, gdzie wystąpił z tematem „Co wyróżnia wybitnych handlowców?” zaraz po legendarnym Brianie Tracy.

Chcecie lepiej poznać Marcina? Zapoznajcie się z wywiadem na kanale Przygody Przedsiębiorców.