O nas

Jako społeczność Sales Angels jesteśmy grupą ogarniętych pasją samodoskonalenia handlowców i managerów sprzedaży. Od czerwca 2015 spotykamy się na cyklicznych spotkaniach po to, aby rozwijać swoje kompetencje handlowe, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz poszerzać bazę kontaktów w rynku.

Każde nasze spotkanie ma swój temat przewodni i gościa specjalnego, który w danej dziedzinie sprzedaży się specjalizuje. Występują u nas czołowi eksperci sprzedaży, głównie trenerzy oraz managerowie sprzedaży osiągający nieprzeciętne wyniki ze swoimi zespołami.

Członkowie społeczności oceniają ogólną wartość każdego spotkania w skali od 1 do 10, a najwyżej ocenieni eksperci występują co roku w Finale Sales Angels.

 

Naszą misją jest udostępniać aktualną wiedzę handlową podając ją w atrakcyjnej formie tworząc zżytą i wspierającą się społeczność w całej Polsce.

Łączy nas idea: #SprzedawanieToPomaganie

Zobacz dlaczego nasi członkowie zostają z nami na lata:

Sales Angels w liczbach

0

topowych ekspertów sprzedaży wystąpiło dla Sales Angels

0

osób uczestniczyło w comiesięcznych spotkaniach

0

osobom pomogliśmy znaleźć pracę w sprzedaży

8,66

wynosi średnia ocena wartości spotkania, skala 0-10

Zobacz relacje z naszych spotkań

Co miesiąc spotykamy się na standardowych spotkaniach w formule spotkania online z sali angażując zebraną publiczność. W naszych założeniach spotkania online mogą być równie wartościowe jak te na żywo. Zobacz jak wyglądało to dotychczas.

Uczestnicy o spotkaniach

Twórca społeczności

Twórcą społeczności i jej twarzą jest Marcin Grela – headhunter pracowników działu sprzedaży, a także doświadczony handlowiec i manager sprzedaży, związany od 2014 roku z jedną z najbardziej uznanych polskich firm doradczych – 4Results. Certyfikowany trener Reiss Motivation Profile czyli narzędzia diagnostycznego, które pokazuje co i w jakim stopniu motywuje ludzi. Oprócz pasji do sprzedaży, headhuntingu i ludzi w ogóle, Marcin uwielbia też dzielić się swoją wiedzą podczas wystąpień publicznych. Można się było o tym przekonać chociażby podczas Międzynarodowego Kongresu Sprzedaży, gdzie wystąpił z tematem „Co wyróżnia wybitnych handlowców?” zaraz po legendarnym Brianie Tracy.

Marcin prowadził projekty rekrutacyjne m.in. dla takich jak: Mosso, Krosno Glass, Iglotex, Hochland, Mardom, Schindler, OMV, ETI Polam, Kancelaria Ożóg-Tomczykowski, Media Impact (Onet.pl, Zumi i Ringier Axel Springer Polska), SAD- Apple Premium Resseler.

Więcej o firmie i usługach 4Results na stronie 4Results.pl

Finał 2021 tylko do 30 listopada nawet 400 zł taniej

X