Abecadło ne(g)ocjacyjne – innowacje w negocjacjach od A do Z (maj 2022)

Home/relacja/2022/Abecadło ne(g)ocjacyjne – innowacje w negocjacjach od A do Z (maj 2022)

Czwarte spotkanie w 2022 roku!

Temat spotkania: Abecadło ne(g)ocjacyjne – innowacje w negocjacjach od A do Z

Ekspert: Justyna Grabkowska

 

Podczas spotkania poruszyliśmy następujące kwestie:

  • 3 sposoby na zrobienie sprzedażowego rachunku sumienia
  • 6 błędów nawyku krótkoterminowości
  • 9 źródeł ukrytych kosztów negocjacyjnych
  • 3 najrzadziej wykorzystywane zasoby do podniesienia marżowości
  • 3 zasad budowania relacji z innymi interesariuszami procesu
  • 6 taktyk przyspieszających procesy ne(g)ocjacji

Kim jest nasza Ekspertka?

JUSTYNA GRABKOWSKA –

Związana z negocjacjami od prawie 25 lat, podczas których poznawała ich pełne spektrum teoretyczne i praktyczne. Wieloletnia trenerka negocjacji, audytorka procesów negocjacyjnych i coach negocjacyjna.

Prowadziła lub współprowadziła kilkaset projektów negocjacyjnych, w Polsce i na arenie międzynarodowej. Łączna ich wartość to wiele miliardów Euro. Jej klientami było kilkaset organizacji, głównie korporacji, ale i lokalnych firm. Przez prawie 5 lat była trenerem i wiceszefem programu „Capital Market Development and Regulation Program” prowadzonego przez ONZ w ramach Instytutu do spraw Badań i Rozwoju ONZ (UNITAR).

Pełniła funkcję wiceprezesa Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza. Była stałym delegatem Polski z ramienia ZPWiM w Organizacji Pracodawców Stolic Europejskich (OPCE). Wspomagała też negocjacyjnie różne organizacje m.in. Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy, w ich staraniach o poprawę systemu ochrony zdrowia.

Obecnie wspomaga je swoją wiedzą i doświadczeniem, poprawiając marżowość dzięki wprowadzanym Systemom NEOcjacyjnym™ i wyrównywaniu luk kompetencyjnych w szeroko pojętych negocjacjach.

Jest autorką licznych publikacji na temat negocjacji i innych sposobów rozwiązywania konfliktów, strategii oraz transformacji w biznesie, które to tematy porusza również jako prelegentka i ekspertka.