Chcesz dołączyć do Akademii Sales Angels? Teraz jest na to okazja!

Home/Aktualności/Chcesz dołączyć do Akademii Sales Angels? Teraz jest na to okazja!

Rekrutacja na jesienną edycję wystartowała już jakiś czas temu i to na wszystkie 3 kierunki!

Sales Management Mastery, dzięki któremu poznasz niezbędne kompetencje, które pozwolą skutecznie zarządzać sprzedażą w B2B.

Business Development Mastery to program dla specjalistów, który uczy kompetencji potrzebnych do strategicznego rozwoju sprzedaży B2B. Dzięki temu zwiększysz swoje wyniki sprzedaży!

Marketing Management Mastery, który uczy marketerów niezbędnych kompetencji, aby stworzyć i wyegzekwować skuteczną strategię marketingową.

Zainteresowanie jest ogromne, a uczestnicy zawsze wychodzą zadowoleni.

Jonasz Malec tak podsumował #SMM – “Zakończenie tego kierunku z wyróżnieniem jest dla mnie ogromnie ważne. Dzięki dyskusjom, warsztatom i wymianie doświadczeń w społeczności Sales Angels, zdobyłem nie tylko wiedzę, ale także wartościowe relacje z innymi profesjonalistami w dziedzinie sprzedaży, zarządzania i marketingu.”

“Aktualnie po chaosie nie ma śladu, pojawiły się wartości, buyer persony, procesy, strategia… Wiem, że jest to początek drogi, ale teraz będzie łatwiej, gdyż nie idziemy na ślepo, tylko zgodnie z modelem, który wynieśliśmy z tego szkolenia.” – słowa Maciej Kozłowski również po #SMM

“Mam poczucie, że dzięki takiemu solidnemu kompendium wiedzy o marketingu B2B, jakim są wykłady w ramach Akademii będzie mi łatwiej rozpoznać właściwych ludzi, którzy dobrze uzupełnią mój marketingowy zespół, będę wiedziała z jakimi wyzwaniami mierzy się mój Zespół.” – Joanna Nguyen zakończyła kierunek #MMM

Więcej informacji o danych kierunkach lub po prostu o Akademii znajdziesz tutaj: akademia.salesangels.pl