Dla nas zawsze

Zapraszamy na piąty odcinek sezonu 2022

13.06.2022 – Katowice

14.06.2022 (Warszawa + transmisja)

Już  13 czerwca widzimy się w Katowicach, 14 czerwca w Warszawie

oraz transmitujemy spotkanie online!

Piąty odcinek sezonu 2022!

Zapraszamy na spotkanie w czerwcu w Warszawie oraz przez transmisję online!

Głównym bohaterem piątego odcinka sezonu 2022 jest …

MACIEJ KRAUS – określany jako “guru” pricingu

Partner w funduszu inwestycyjnym Movens Capital . Dr Maciej Kraus całą swoją ponad 15-letnią karierę zawodową poświęcił marketingowi i sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem strategii cenowych (pricingu). Studiował na Stanford i Harvard. Maciej regularnie prowadzi zajęcia na wielu prestiżowych uczelniach, m.in. Stanford i London Business School, autor książek na temat strategii sprzedaży i zarządzania cenami.


Kim jest nasz Ekspert?

Posiada doświadczenie w obszarze zarządzania cenami na rynkach B2B i B2C w Polsce i nie tylko (USA, Rosja, Chiny, Niemcy, Francja). Doradzał zarówno globalnym koncernom (Siemens, Daimler, Johnson& Johnson, Cemex) jak i MSE. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu grupą produktów w koncernie FMCG. Jest autorem publikacji na temat strategii sprzedaży i zarządzania cenami. Wykładowca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uznany trener sprzedaży. Certyfikowany trener biznesu. Prelegent TED. TED Talk Macieja ma już 150.000 odsłon!

TEMAT SPOTKANIA:

Jak skutecznie bronić marż i cen przy rosnącej presji klientów

 

Najlepszy moment na podniesienie cen już był. Drugi najlepszy jest dziś! Nie trać więcej pieniędzy z powodu źle ustalonych cen! 

Mówiąc wprost – PRICING to centrum Twojej firmy. Wszystko, co robisz począwszy od projektowania produktu, w szczególności proces sprzedaży, ale również marketing i obsługa klienta, pracuje tylko po to, by uzasadnić cenę którą proponujesz klientowi. W takim ujęciu cena staje się kursem wymiany wartości, którą tworzysz na rynku. I to finanse odpowiadają za to, żeby jak najwięcej pieniędzy (czyt. zysku) zostało w firmie.

Jak będzie wyglądało spotkanie z Maciejem?

W trakcie spotkania poruszymy najważniejsze kwestie dotyczące polityki cenowej w różnych branżach i na różnych etapach łańcucha wartości. Aktualne i szczególnie istotne tematy zostaną zaprezentowane przez doświadczonych praktyków biznesu w formie pragmatycznych case studies. Interaktywna i warsztatowa formuła pozwoli na zdobycie odpowiedzi na istotne pytania i wdrożenie wybranych rozwiązań bezpośrednio po wydarzeniu.

Warsztat zostanie poprzedzony badaniem przeprowadzonym wśród zgłoszonych uczestników. Jego wyniki zostaną szczegółowo omówione podczas warsztatu. Pozwoli to na bardzo praktyczne przyjrzenie się zagadnieniom polityki cenowej z praktycznej perspektywy.

 

Dowiecie się m.in:

  • Jak ustalać optymalne ceny produktów i usług
  • Jak budować pożądane postrzeganie cenowe w oczach klientów
  • Jak budować pakiety produktów
  • Jak zmierzyć i wykorzystać maksymalną skłonność do zapłaty.
  • Jak zróżnicować strategię w poszczególnych kanałach dystrybucji
  • Zbudować trwały proces określania optymalnych cen produktów
  • Jak przygotować optymalną argumentację negocjacyjną
  • W jaki sposób organizować skuteczne promocje
  • Czy podniesienie cen jest rzeczywiście tak trudne jak nam się wydaje
  • Warunki rabatowe: dlaczego to właśnie tu tracimy najczęściej zyski

Wszystkie tematy zostaną poparte licznymi przykładami najlepszych praktyk i najczęściej popełnianych błędów.

Opinie osób, które współpracowały z Maciejem

MISTRZ STRATEGII CENOWYCH

Mistrz strategii cenowych o wielkim umyśle i wielkim sercu. Angażujący się i wspierający przedsiębiorców w potrzebie. Jako przedstawicielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką wyrażam podziw i wdzięczność.
Macieja polecam też jako fascynującego rozmówcę!

MACIEJ WNOSI PERSPEKTYWĘ

Maciej wnosi wyjątkową perspektywę zarówno jako inwestor, jak i guru cenowy, pomagając firmom opracować inteligentną strategię wejścia na rynek, równoważąc wzrost i rentowność. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​ta umiejętność może dać nowym przedsięwzięciom cenną przewagę konkurencyjną.

Dołącz do spotkania największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce

Czy Maciej wystąpi na Wielkim Finale Sales Angels 2022?

Pamiętaj, aby po spotkaniu ocenić jego wystąpienie!

Spotkanie z Maciejem Krausem

w Katowicach, Warszawie bądź online:

Spotkanie stacjonarne w Katowicach
odbywa się od 17:00 pod adresem:

COURTYARD BY MARRIOTT KATOWICE CITY CENTER
Ul. Uniwersytecka 13, Katowice

Spotkanie stacjonarne w Warszawie
odbywa się od 18:00 pod adresem:

Warsaw Trade Centre
ul. Chłodna 51, Warszawa

UWAGA! Nowa lokalizacja!

Transmisja online zaczyna się o 18:00
w dniu spotkania w Warszawie.

Link do spotkania wysyłany jest tego samego dnia ok 16:00

Kup bilet jednorazowy

Przyjdź na spotkanie online lub stacjonarnie.

Pakiet Open

Dostęp do wszystkich wydarzeń Sales Angels włącznie z naszymi największymi spotkaniami. Dodatkowo zyskujesz możliwość odtworzenia każdego spotkania na platformie VOD Sales Angels.

Każdy kto zajmuje się sprzedażą niech czuje się zaproszony! – nawet Ci, którzy nie wiedzą, że “wszyscy jesteśmy sprzedawcami” 😉

Sales Angels to największa społeczność ludzi sprzedaży w Polsce, którą łączy wspólna idea #SprzedawanieToPomaganie. Co miesiąc spotykamy się na 2-godzinne spotkania z wybranymi Ekspertami, a 5-ciu najwyżej ocenionych zapraszamy co roku na całodniowy Finał Sales Angels, nazywany prawdziwym Świętem Sprzedaży.

Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie po prostu lepiej sprzedawać i pomagać swoim klientom. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

 

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels