Dlaczego „wiem lepiej” w sprzedaży…? (czerwiec 2019)

Home/relacja/2019/Dlaczego „wiem lepiej” w sprzedaży…? (czerwiec 2019)

Temat: Dlaczego „wiem lepiej” w sprzedaży się nie opłaca?

Ekspert: Tomasz Zieliński

 

Na czerwcowym spotkaniu Sales Angels gościliśmy Tomasza Zielińskiego, Prezesa Akademii Sprzedaży, praktyka posiadającego 23-letnie doświadczenie w sprzedaży.

Tomek pracując w pięciu międzynarodowych korporacjach przeszedł wszystkie możliwe szczeble w strukturach sprzedaży, zaczynając od doradcy, przez kierującego zespołem sprzedażowym, kończąc na zarządzaniu strukturą sprzedażową obejmującą, kilka regionów w kraju.

Tomek to przedsiębiorca uwalniający potencjał sprzedażowy swoich klientów, specjalizujący się w podnoszeniu efektywności i optymalizacji procesów sprzedażowych i komunikacyjnych w firmach. Autor wielu projektów wdrażających najwyższe standardy w zespołach pracowniczych i menadżerskich. Systematycznie publikuje swoje teksty na łamach prasy branżowej. Mentor Wyższej Szkoły Bankowej. Prezes i założyciel Akademii Komunikacji.

 

Omawiając  temat spotkania: Dlaczego “wiem lepiej” w sprzedaży się nie opłaca?  Tomek, m.in.

uświadomił nam, że słowa które padają są pewną wyuczoną strategią komunikacji do której klucz ma tylko ten, który mówi.

poznaliśmy zasady efektywnego słuchania, które “metodą podnoszenia słów” otwierają nam drogę do tego, który mówi.

wskazał jak przejąć kontrolę nad procesem komunikacji, dzięki czemu zwiększysz skuteczność porozumienia poprzez autentyczne poznanie prawdziwych problemów/potrzeb, które są ukryte pod wyuczonymi odpowiedziami.

 

Sprawdź najbliższe spotkanie Sales Angels w Twoim mieście.