“Jak zwinne zarządzanie pomaga wygrywać na rynku?”

Home/Aktualności/“Jak zwinne zarządzanie pomaga wygrywać na rynku?”

“Jak zwinne zarządzanie pomaga wygrywać na rynku?” 

Przed Wami temat Joanny Rosiek na najbliższy Business Transformation Meeting!

W świecie nieustannie zmieniających się realiów rynkowych, zwinność biznesu przestaje być opcją, a staje się koniecznością. Podczas tej prelekcji odkryjemy, jak zwinne zarządzanie umożliwia firmom rozwój w warunkach niepewności i pozwala zwyciężać na rynku. 🚀

Poruszymy takie aspekty, jak:
– Sekret adaptacji – jak błyskawicznie dostosowywać działania do zmieniających się oczekiwań klientów i trendów rynkowych.
– Przewaga konkurencyjna – jak wyprzedzać konkurencję poprzez innowacyjność i szybkość wprowadzania zmian.
– Zarządzanie zespołami – jak zwinne zarządzanie transformuje tradycyjne podejście do pracy zespołowej, wzmacniając motywację i produktywność.
– Klient w centrum uwagi – jak budować głębsze relacji z klientami, prowadząc do zwiększenia ich satysfakcji i lojalności.
-Mierzalne wyniki – jak podejmować decyzje oparte na danych, umożliwiając lepsze planowanie i prognozowanie.

Joanna od wielu lat zawodowo pomaga organizacjom przechodzić przez zmiany. Jest pionierką podejścia Agile w Polsce oraz właścicielką marki ROSIEK Solutions – zwinnego zespołu konsultantów, który pomaga organizacjom wdrażać z sukcesem nowoczesne rozwiązania i innowacje.

Konsultantka biznesu i CEO z wieloletnim doświadczeniem. Zaufali jej: InPost, T-Mobile, McDonalds, Atos, SAS, Sollers Consulting.

Gorąco zapraszamy! salesangels.pl/business-transformation-meeting/