Tak… to już 3 lata – relacja z urodzin Sales Angels

Home/artykuł/Tak… to już 3 lata – relacja z urodzin Sales Angels

Po raz pierwszy spotkaliśmy się w gronie społeczności handlowców Sales Angels w czerwcu 2015. Czas szybko płynie i chociaż nigdy tak hucznie nie świętowaliśmy naszych urodzin – to w tym roku postanowiliśmy to uczcić z Wami i zorganizowaliśmy III urodziny Sales Angels.

 

Spotkanie miało miejsce 27 czerwca w warszawskim klubie Local na Mokotowie. Kilkadziesiąt przygotowanych miejsc zapełniło się członkami społeczności, przyjaciółmi i sympatykami, wśród których znaleźli się jedni z najlepszych ekspertów sprzedaży w Polsce jak Andrzej Cichocki, Wojtek Herra, Arek Chludziński, Piotr Grządziel, Tomek Rudnik. Ponadto przybyli Partnerzy 4 Results – Irek Biliński, Sławek Błaszczak i Michał Paradowski, którzy od samego początku wspierają naszą inicjatywę.

 

Rozpoczęliśmy o godz. 18 od powitania gości wręczając czerwone opaski z naszym mottem „Sprzedawanie to pomaganie” oraz żetony zwane „Marcin-coin’ami”, które można było wymienić na drinka przy barze. Na rozgrzewkę była godzinka na networking, poznanie nowych osób, jak i nadrobienie zaległości z dawno nie widzianymi znajomymi.

 

Kolejnym punktem spotkania było wysłuchanie rozmowy pomiędzy podbijającym internet blogerem rozwojowym ZEN Jaskiniowca – Rafałem Mazurem i Marcinem Grelą. Tytuł warsztatu to „Wewnętrzna psychologii sprzedaży”. Omawiane zostały takie tematy jak motywacja, poprawienie obrazu siebie i poczucia własnej wartości, co łączy wszystkie skuteczne metody sprzedaży. Rafał ujawnił też parę kluczowych technik swojej Metody Aksamitnego Dusiciela…  Były również liczne pytania od osób zgromadzonych na sali.

 

Poza tym zaprezentowaliśmy wszystkim gościom imprezy ważną część naszego 3-letniego dorobku – zdjęcia wszystkich trenerów oraz omawiane tematy od początku istnienia społeczności handlowców.

 

Nie zabrakło tortu urodzinowego – na szczęście dla wszystkich wystarczyło.

 

Podczas imprezy integracyjnej w tle DJ serwował miłą dla uszu muzykę. Najwytrwalsi zostali do końca wspominając minione lata i gorąco dyskutując o swojej pasji, czyli pracy w sprzedaży. Opuściliśmy lokal o godz. 24 w wyśmienitych nastrojach.

 

Cieszymy się, że dane jest nam razem tworzyć coś tak niezwykłego. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i… Do zobaczenia na kolejnych urodzinach za rok!