Dla nas zawsze

Zapraszamy na trzeci odcinek sezonu 2022


19.04.2022
(Warszawa + transmisja)

Już  19 kwietnia widzimy się w Warszawie
oraz transmitujemy spotkanie online!

Trzeci odcinek sezonu 2022!

Zapraszamy na spotkanie w kwietniu – stacjonarnie w Warszawie oraz przez transmisję online!

Głównym bohaterem drugiego odcinka sezonu 2022 jest …

ADRIAN GORZYCKI – twórca kanału YouTube “Przygody Przedsiębiorców”, który przebił już 150k subskrybentów. Adrian przepytuje regularnie topowych polskich przedsiębiorców. Firma zajmuje się produkcją kanałów YT dla swoich klientów. A on sam jest zagorzałym fanem biohackingu 😉

Kim jest nasz Ekspert?

Współwłaściciel PP MEDIA sp. z o.o. i prowadzący w jednym z największych programów poświęconych biznesowi na polskim YouTube.
Wcześniej był współzałożycielem największego klubu kalisteniki w Polsce – Calisthenics Academy.

Prelegent i konferansjer podczas wydarzeń poświęconych biznesowi i marketingowi. Z biznesem związany od ponad 8 lat. Fan nauki i rozwoju z lekką domieszką fanatyzmu na punkcie psychologii. Razem ze wspólnikami tworzą ekosystem dzięki któremu YouTube ma stać się naturalnym narzędziem dla polskich przedsiębiorców.

Prywatnie wielbiciel sportów walki z naciskiem na Krav Maga i MMA, polskiego jedzenia oraz cudownej rasy psów Shih Tzu.

TEMAT SPOTKANIA:

“5 kluczowych elementów zwiększających sprzedaż na YouTube”

 

– Słyszałeś już wielokrotnie, że wykorzystanie wideo mocno podnosi sprzedaż? 

– Wiesz, że silna marka osobista bardzo ułatwia budowanie relacji handlowych? 

– Myśl o wystąpieniu przed kamerą powoduje u Ciebie stres? 

– Wiesz, że wideo marketing i silna marka osobista to nadal Błękitny Ocean? 

– Zależy Ci na dywersyfikacji źródeł pozyskiwania klientów? 

 

Założenia prezentacji:

– Zdecydowana większość firm używa wideo marketingu w sposób bardzo nieskuteczny
i sztampowy. Komunikacja jest w nich sztywna i formalna, a nazwa firmy musi paść co najmniej co minutę, bo inaczej prezes wpada w irytację i zabiera się za modyfikacje scenariusza. Rzadko kiedy kończy się to dobrze.

– Większość osób na myśl o wystąpieniu przed kamerą po prostu drży. Nie podoba im się ich głos, który słyszą na nagraniu. Obawiają się oceny ze strony klientów, współpracowników, żony, męża czy znajomych. Walczą z wieloma demonami w swojej głowie. Dlatego też na bazie doświadczeń w pracy z wieloma klientami z różnych branż, pokażę Wam, co dokładnie należy zrobić, aby wystąpienia przed kamerą stały się nie tylko łatwe, ale nawet przyjemne. Pozyskana dzięki temu wiedza pomoże Wam również podczas spotkań handlowych czy wystąpień na scenie zarówno przed małą grupą jak i dużą aulą.

– Będzie to prelekcja, w której całkowicie postawimy akcent na biznesowe wykorzystanie YouTube, tak aby przyniósł on Wam jak najwięcej korzyści, możliwie jak najszybciej.

 

Podczas prezentacji dowiesz się:

– co dokładnie należy robić, aby każdy nagrany film na YouTube stawał się Twoim wirtualnym handlowcem,

– jak przygotować się mentalnie, aby wystąpienia przed kamerą przestały być torturą

jakich błędów unikać, a jakie dobre praktyki zapewnią stały dopływ pieniędzy z drugiej największej wyszukiwarki na świecie,

dlaczego YouTube nadal jest błękitnym oceanem marketingu i jak pokonać trudności, by mądrze z niego korzystać

Opinie osób, które współpracowały z Adrianem

DOSKONAŁY SŁUCHACZ, RZEMIEŚLNIK

Adrian jest prawdziwym profesjonalistą w tym, co robi – doskonałym słuchaczem, rzemieślnikiem rzeczowych pytań i uosobieniem osoby, która każdą przeszkodę przekuwa w okazję do nauki. Trafionymi analogiami udowadnia, że to, co wydaje się skomplikowane, jest tak naprawdę komplikacją tworzoną przez nasze własne głowy. Ma w sobie pokłady autentyczności i pokory, które mogłyby zasilić co najmniej połowę świata biznesu.

BARDZO INSPIRUJE!

Jego wystąpienia “Jak dzięki Youtube zwiększyć zyski firmy” było tak interesujące, że zacząłem interesować się tym tematem. Oglądam też kolejne wywiady na kanale “Przygody Przedsiębiorców”. Uważam, że Adrian ma duży talent w wyborze rozmówców i ciekawie prowadzi rozmowę. Jest do dla mnie źródło inspiracji do prowadzenia mojego biznesu.

LUBI NOWE WYZWANIA

Adrian jest osobą z którą bez wątpienia warto współpracować na wielu płaszczyznach, co jest konsekwencją tego, że jest nie tylko profesjonalistą w tym co robi, ale także jest osobą stale dokształcającą się i otwartą na nowe wyzwania , a to z każdym dniem zwiększa obszar w którym jest w stanie pomóc/doradzić. Adrian zawsze rzetelni przygotuje propozycję i warunki współpracy, ale zawsze jest gotowy do rozmów celem dostosowania ich do potrzeb klienta.

OGROMNA WIEDZA Z MARKETINGU INTERNETOWEGO

Adrian posiada bardzo dużą wiedzę z zakresu Marketingu Internetowego i nie tylko…, wielokrotnie mogłem liczyć na dobrą wskazówkę oraz poradę. W krótkim czasie osiągnął dużo więcej niż osoby w tej branży, które pracują od lat. Poświęcił się dla kanału Przygody Przedsiębiorców – była to najlepsza decyzja. Edukacja młodych przedsiębiorców poprzez kanał – trafia w samo sedno biznesu. Zarządzał zespołem w projektach wewnętrznych i podejmował najtrudniejsze decyzje.

Dołącz do spotkania największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce

Czy Adrian wystąpi na Wielkim Finale Sales Angels 2022?

Pamiętaj, aby po spotkaniu ocenić jego wystąpienie!

Spotkanie z Adrianem Gorzyckim

w Warszawie (19.04) lub online:

Spotkanie stacjonarne w Warszawie
odbywa się od 18:00 pod adresem:

Chmielna 73, budynek Varso Place
piętro 1.

UWAGA! Nowa lokalizacja!

Transmisja online zaczyna się o 18:00
w dniu spotkania w Warszawie.

Link do spotkania wysyłany jest tego samego dnia ok 16:00

Kup bilet jednorazowy

Przyjdź na spotkanie online lub stacjonarnie.

Pakiet Open

Dostęp do wszystkich wydarzeń Sales Angels włącznie z naszymi największymi spotkaniami. Dodatkowo zyskujesz możliwość odtworzenia każdego spotkania na platformie VOD Sales Angels.

Każdy kto zajmuje się sprzedażą niech czuje się zaproszony! – nawet Ci, którzy nie wiedzą, że “wszyscy jesteśmy sprzedawcami” 😉

Sales Angels to największa społeczność ludzi sprzedaży w Polsce, którą łączy wspólna idea #SprzedawanieToPomaganie. Co miesiąc spotykamy się na 2-godzinne spotkania z wybranymi Ekspertami, a 5-ciu najwyżej ocenionych zapraszamy co roku na całodniowy Finał Sales Angels, nazywany prawdziwym Świętem Sprzedaży.

Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie po prostu lepiej sprzedawać i pomagać swoim klientom. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

 

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels