Dla nas zawsze

Zapraszamy na szósty odcinek sezonu 2022

12.07.2022 (Warszawa + transmisja)

Już  12 lipca widzimy się w Warszawie

oraz transmitujemy spotkanie online!

Szósty odcinek sezonu 2022!

Zapraszamy na spotkanie w lipcu w Warszawie oraz przez transmisję online!

Główną bohaterką szóstego odcinka sezonu 2022 jest …

EMILIA BARTOSIEWICZ-BROŻYNA – założycielka Lady Business Club

Stworzyła Lady Business Club, platformę biznesową dla właścicielek firm, które dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, wspierają się, motywują, ale także wprowadzają zmiany w swoich biznesach. Redaktorka naczelna portalu www.ladybusiness.pl, który codziennie publikuje nowe treści skierowane do kobiet biznesu.


Kim jest nasza Ekspertka?

Od 10 lat łączy przedsiębiorcze Polki, pracuje z nimi, zachęca je oraz uczy jak świadomie budować swoją rozpoznawalność i widoczność w mediach.

Od 2017 organizuje plebiscyt Lady Business Awards, jeden z niewielu konkursów dla kobiet biznesu w Polsce, w którym statuetki ani wyróżnienia nie można kupić. Jako konsultant osobistego PR i budowania spójnego wizerunku w sieci zachęca kobiety biznesu do opowiadania własnej historii w social mediach. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 350 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych, konsultując, doradzając i wspierając ich działania na każdym etapie “bycia w sieci”.

Mówi głosem kilkuset kobiet, z którymi na co dzień pracuje i jest w stałym kontakcie w ramach Fundacji LBC. Angażuje się w projekty, które zmieniają świat wokół nas.

TEMAT SPOTKANIA:

Sprzedajesz? Jesteś przedsiębiorcą! O braniu odpowiedzialności za swoje wyniki.”

 

  • Przedsiębiorczy czy chytry? Zastanawiasz się po czym poznać odpowiedzialnego człowieka?
  • Czy bycie przedsiębiorczym oznacza konieczność założenia własnej firmy?
  • Czy każdy rodzi się z genem przedsiębiorczości?
  • Jesteś odpowiedzialny czy odważny?

Założenia wystąpienia:
– Ostatnie dwa lata to prawdziwa rewolucja w podejściu do biznesu. Wiele firm nie przetrwało, właściciele zamknęli swoje działalności, ale w tym samym czasie wiele osób z dużych organizacji postanowiło odejść i założyć własną firmę. Każdy wybór wymaga odpowiedzialnych i mądrych decyzji. Każda postawa to pewne określone wartości i indywidualne patrzenie na życie i biznes. Jakie jest Twoje podejście do przedsiębiorczości? Kierujesz się odpowiedzialnością, zyskiem, targetami, a może intuicją i spełnianiem Twoich marzeń?

Sprzedajesz? Jakie cechy wykorzystujesz na co dzień w sprzedaży, a jakich nie? Dlaczego? Które z nich świadczą o Twojej przedsiębiorczości? W słowniku języka polskiego słowo przedsiębiorczy wyjaśnione jest jako “chęć i zdolność do podejmowania działań gospodarczych z własnej inicjatywy”. Posłuchaj kilku historii przedsiębiorczych kobiet – jakie cechy i działania pomogły im w rozwoju firmy, zwiększaniu sprzedaży czy budowaniu zespołów.

– Zapewne znasz wielu ekspertów, którzy “wyskakują z lodówki”, mylą budowanie marki oparte na wartościach, z pokazywaniem się na eventach i ściankach prasowych. Często to, kim są online, nie przekłada się na to, kim są w realu. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy jesteś częścią zespołu, warto pomyśleć o budowaniu osobistego PR. Marka to Ty, Twoja historia, cechy, określona postawa, to, jak traktujesz drugiego człowieka, jak pomagasz klientowi. Jak Twoja przedsiębiorcza postawa może wpłynąć na Twoje działania i sprzedaż?


Podczas wystąpienia: 

  • Dowiesz się jakie cechy przedsiębiorcy i talenty pomagają w lepszej sprzedaży i dotarciu do klientów
  • Dowiesz się co łączy przedsiębiorcę, lidera i sprzedawcę
  • Dlaczego odpowiedzialność to kluczowy element w sprzedaży
  • Dlaczego warto być częścią różnych społeczności, otaczać się ludźmi mądrzejszymi od Ciebie
  • Jakie cechy przedsiębiorcy pomogły mi w zbudowaniu społeczności kilku tysięcy kobiet oraz rozwoju biznesu, nie mając ani jednego kontaktu i zewnętrznego finansowania

Opinie osób, które współpracowały z Emilią

SPECJALISTKA O WIELKIEJ PASJI

Emilia to osoba działająca z wielką pasją i zaangażowaniem. Świetnie motywuje do działania i łączy kobiety biznesu z różnych branż i regionów. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, jest bez wątpienia wielkim wsparciem dla każdej przedsiębiorczej kobiety. Lady Business Club, który tworzy, to wyjątkowe miejsce, w którym każda kobieta znajdzie olbrzymie wsparcie, motywację i inspirację.

PRAWDZIWA LIDERKA

Emilia jest prawdziwym liderem. Daje ogromną wartość sowim klientom, współpracownikom i przyjaciołom. Czyni to poprzez prowadzenie bardzo ciekawych szkoleń, koncentruje wokół siebie grupę uzdolnionych i zaangażowanych w biznes kobiet, wspomaga je w rozwoju i uczy, jak mają korzystać wzajemnie ze swojej pomocy i kontaktów.

ENERGETYCZNA I PERFEKCYJNA

Pasjonatka i ekspertka marketingu oraz PR osobistego. Energetyczna i perfekcyjna w swoich działaniach. Współpracujemy już 5 lat, dlatego z przekonaniem polecam kontakt z Emilią na wielu płaszczyznach biznesowych..

DORADZA “Z WYCZUCIEM”

Z wyczuciem doradza w sprawach wizerunkowych, chętnie dzieli się doświadczeniem i profesjonalnie zarządza Klubem składającym się z wielu indywidualności. Stworzyła i prowadzi wyjątkowe “miejsce”, pełne zaufania i dobrej siostrzanej energii, która motywuje do osiągania celów prywatnych i zawodowych. .

Dołącz do spotkania największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce

Czy Emilia wystąpi na Wielkim Finale Sales Angels 2022?

Pamiętaj, aby po spotkaniu ocenić jej  wystąpienie!

Spotkanie z  Emilią Bartosiewicz

w Warszawie bądź online:

Spotkanie stacjonarne w Warszawie
odbywa się od 18:00 pod adresem:

CIC Warsaw, 1 piętro (Venture Café Warsaw)

UWAGA! Nowa lokalizacja!

Transmisja online zaczyna się o 18:00
w dniu spotkania w Warszawie.

Link do spotkania wysyłany jest tego samego dnia ok 16:00

Kup bilet jednorazowy

Przyjdź na spotkanie online lub stacjonarnie.

Pakiet Open

Dostęp do wszystkich wydarzeń Sales Angels włącznie z naszymi największymi spotkaniami. Dodatkowo zyskujesz możliwość odtworzenia każdego spotkania na platformie VOD Sales Angels.

Każdy kto zajmuje się sprzedażą niech czuje się zaproszony! – nawet Ci, którzy nie wiedzą, że “wszyscy jesteśmy sprzedawcami” 😉

Sales Angels to największa społeczność ludzi sprzedaży w Polsce, którą łączy wspólna idea #SprzedawanieToPomaganie. Co miesiąc spotykamy się na 2-godzinne spotkania z wybranymi Ekspertami, a 5-ciu najwyżej ocenionych zapraszamy co roku na całodniowy Finał Sales Angels, nazywany prawdziwym Świętem Sprzedaży.

Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie po prostu lepiej sprzedawać i pomagać swoim klientom. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

 

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels