Dla nas zawsze

18.05.2021, godz: 18:00 – 20:00

Zapraszamy na 4 odcinek sezonu 2021

Zarządzanie sprzedażą – kluczowe narzędzia

handlowca i managera

Transmisja na żywo z sali

Do  spotkania pozostało:

2021/05/18 18:00:00

Czwarty odcinek sezonu 2021!

Zapraszamy na spotkanie w maju.

Z racji obostrzeń zobaczymy się zdalnie, ale po Finale 2020 już wiecie, że my umiemy w onlajny 🙂 

Głównym bohaterem trzeciego odcinka sezonu 2021 jest…

” Tworzę strategię, buduję zespoły handlowców i rozwijam kompetencje.”

IWONA BORAWSKA

Szef konsultantów i współwłaściciel SellWise – firmy konsultingowej, która pomaga w rozwoju sprzedaży oraz marketingu B2B.

 

Od blisko 15 lat zajmuje się budowaniem i zarządzaniem działami sprzedaży, tworząc procesy, narzędzia i materiały wspierające handlowców w codziennej pracy. Wykorzystując doświadczenie i kompetencje w obszarze kierowania zespołami, wspiera menedżerów w skutecznym zarządzaniu sprzedażą. Jako konsultant i trener w organizacji pozarządowej pomogła ponad 2 tysiącom mikro firm.

Współpracowała z handlowcami m.in. z branż FMCG, IT, przemysłu, deweloperskiej, rozwiązań i usług dla biznesu, finansowej oraz szkoleniowej. Wprowadziła na polski rynek oddział jednej z najlepiej rozpoznawalnych i największych marek szkoleniowych na świecie, budując zespół trenerów-sprzedawców, a także tworząc model biznesowy dla organizacji w Polsce.

 

A kim jest Iwona Borawska prywatnie?

“Moją wielką pasją są ludzie – ich historie, doświadczenia i plany na przyszłość. Stąd też zamiłowanie do podróży – tych bliższych i dalszych – oraz książek, szczególnie biografii. Odwiedziłam blisko 50 krajów świata i wciąż planuję kolejne przygody. Najchętniej zwiedzam świat z mapą w ręku, gubiąc się na bezdrożach lub obserwując go z pokładu jachtu. I choć nie mam patentu – świetnie gotuję, więc polecam się jakby ktoś szukał pokładowego kuk’a.

Prywatnie jestem też mamą fantastycznych bliźniaków, a także właścicielką niesfornego labradora i starszego Pana Kota.”

Poznaj temat spotkania majowego:

 

Temat: Zarządzanie sprzedażą – kluczowe narzędzia handlowca i managera

 

Jednym z największych wyzwań stojących przed handlowcami oraz managerem sprzedaży jest… zapanowanie nad chaosem. Często firmy wyznaczają target, czasem także KPI z liczbą telefonów i maili do wykonania. Natomiast drogę od pierwszego kontaktu do zamknięcia sprzedaży handlowcy pokonują samodzielnie. W efekcie:

Trudno przewidzieć wynik sprzedażowy

– Ciężko jest wybrać leady, które mają największą szansę na pozytywne zamknięcie

– Każdy z handlowców ma własny proces sprzedaży i nie wiemy, który jest najskuteczniejszy

– Handlowcy mają trudność w planowani swoich działań tak, aby systematycznie dowozić wynik

 

Dla kogo?

Zarówno handlowcy, jak i managerowie potrzebują narzędzi do skutecznego zarządzania sprzedażą. W sprzedaży cel jest wspólny, dlatego i narzędzia są takie same.

 

Jak?

Podczas naszego spotkania porozmawiamy jedynie o praktyce – przykładach narzędzi, jakie na co dzień wdrażam u klientów. Poznacie kamienie milowe projektów, trudności oraz zagrożenia pojawiające się przy standaryzacji pracy działów handlowych. Wszystko to okraszone kilkoma anegdotami i konkretnymi wskazówkami.

 

Co?

Poznacie 3 kluczowe narzędzia, które pomagają handlowcom i managerom skutecznie zaplanować i zarządzić sprzedażą.

proces sprzedaży – prawidłowo zbudowany proces stworzony jest na perspektywie klienta i składa się z kamieni milowych. Dzięki temu wspiera, a nie ogranicza w realizacji celu

KPI, czyli Key Performance Indicators, już w samej swej nazwie odwołują się do efektywności. A ich analiza powinna wspierać szerów sprzedaży i samych handlowców w lepszym rozumieniu swojej pracy i planowaniu rezultatów.

-PDCA – to metoda wywodząca się z Kaizen, która pozwala systematycznie poprawiać wyniki

 

Sprzedaż to proces, a doskonalenie tego procesu będzie główną myślą przewodnią tej prezentacji.

Zobacz co mówią o Iwonie osoby, które z nią współpracowały bądź korzystały ze szkoleń:

ZWRACA UWAGĘ NA SZCZEGÓŁY

„Pani Iwona to niezwykle mocna i profesjonalna osobowość. Potrafi zwrócić uwagę na szczegóły oraz w bardzo szczegółowy, profesjonalny, a przede wszystkim w zrozumiały i pełny klasy sposób pokazać problemy wraz, co najważniejsze, z rozwiązaniami. Każdemu, komu zależy na ŚWIADOMYM skalowaniu firmy, będę polecał Panią Iwonę!”

WARSZTAT PROWADZONY Z PASJĄ

“Od dawna nie spotkałem się z takim zaangażowaniem, pasją i doświadczeniem. Pełen profesjonalizm potwierdzony wieloletnią praktyką, co powoduję, że spotkania z Iwoną były ciekawe i bardzo aktywne. Każde pytanie otrzymało odpowiedź. Każdy uczestnik miał wsparcie i nie był pominięty. “

KOCHA SWOJĄ PRACĘ I TO WIDAĆ

“Iwona to świetny trener, pełen pasji i zaangażowania, profesjonalista zdecydowanie kochający swoją pracę. Przeprowadziła dla Stokvis Tapes Polska dedykowane szkolenie z komunikacji w zespole, które zebrało świetne noty wśród uczestników oraz wyrazy uznania pod adresem trenera. ”

MA WIEDZĘ NIE TYLKO ZE SPRZEDAŻY

“Świetne szkolenia w obszarze Personal Branding. Doskonały wykładowca, trener z rewelacyjnymi kompetencjami biznesowymi. Polecam, bardzo.

 

“Zaczęliśmy współpracę z Iwoną bo to najlepsza specjalistka sprzedaży i zarządzania jaką dotąd spotkałem. Iwona ma ogromne doświadczenie w budowaniu procesów sprzedaży, systemów zarządzania sprzedażą i rekrutacji handlowców oraz managerów. Na co dzień prowadzi kilkunastoosobowy zespół konsultantów i koordynuje procesy doradcze u wszystkich klientów SellWise.”

 

Szymon Negacz – właściciel SellWise, Finalista Sales Angels

Dołącz do spotkania największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce

Kup Pakiet na wszystkie spotkania w 2021 rok

11 spotkań i nagrań z tych spotkań, Finał Sales Angels 2021 + liczne bonusy

Kup bilet tylko na wystąpienie Iwony Borawskiej


Każdy kto zajmuje się sprzedażą niech czuje się zaproszony! – nawet Ci, którzy nie wiedzą, że “wszyscy jesteśmy sprzedawcami” 😉

Sales Angels to największa społeczność ludzi sprzedaży w Polsce, którą łączy wspólna idea #SprzedawanieToPomaganie. Co miesiąc spotykamy się na 2-godzinne spotkania z wybranymi Ekspertami, a 5-ciu najwyżej ocenionych zapraszamy co roku na całodniowy Finał Sales Angels, nazywany prawdziwym Świętem Sprzedaży.

Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie po prostu lepiej sprzedawać i pomagać swoim klientom. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

 

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels