Dla nas zawsze

Zapraszamy na czwarty odcinek sezonu 2022


16.05.2022
(Poznań)

17.05.2022 (Warszawa + transmisja)

Już  16 maja widzimy się w Poznaniu, 17 maja w Warszawie

oraz transmitujemy spotkanie online!

Czwarty odcinek sezonu 2022!

Zapraszamy na spotkanie w maju – stacjonarnie w Poznaniu, Warszawie oraz przez transmisję online!

Główną bohaterką czwartego odcinka sezonu 2022 jest …

JUSTYNA GRABKOWSKA – Justyna jest ne(g)ocjatorką.

Wierzy, że skoro nasza cywilizacja opiera się na komunikacji, to jej uzdrowienie uzdrowi też świat. Stworzyła koncepcje Neocjacji™,  Reguły Ringów™ i Psychologicznego Rozwoju Organizacji™ z przekonania, że każdy powinien zadbać o swój komunikacyjny mikrokosmos, zarówno na niwie zawodowej, jak i prywatnej. Jest pewna, że to sposób na nieprzewidziane.


Kim jest nasza Ekspertka?

Związana z negocjacjami od prawie 25 lat, podczas których poznawała ich pełne spektrum teoretyczne i praktyczne. Wieloletnia trenerka negocjacji, audytorka procesów negocjacyjnych i coach negocjacyjna.

Prowadziła lub współprowadziła kilkaset projektów negocjacyjnych, w Polsce i na arenie międzynarodowej. Łączna ich wartość to wiele miliardów Euro. Jej klientami było kilkaset organizacji, głównie korporacji, ale i lokalnych firm. Przez prawie 5 lat była trenerem i wiceszefem programu „Capital Market Development and Regulation Program” prowadzonego przez ONZ w ramach Instytutu do spraw Badań i Rozwoju ONZ (UNITAR).

Pełniła funkcję wiceprezesa Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza. Była stałym delegatem Polski z ramienia ZPWiM w Organizacji Pracodawców Stolic Europejskich (OPCE). Wspomagała też negocjacyjnie różne organizacje m.in. Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy, w ich staraniach o poprawę systemu ochrony zdrowia.

Obecnie wspomaga je swoją wiedzą i doświadczeniem, poprawiając marżowość dzięki wprowadzanym Systemom NEOcjacyjnym™ i wyrównywaniu luk kompetencyjnych w szeroko pojętych negocjacjach.

Jest autorką licznych publikacji na temat negocjacji i innych sposobów rozwiązywania konfliktów, strategii oraz transformacji w biznesie, które to tematy porusza również jako prelegentka i ekspertka.

TEMAT SPOTKANIA:

Abecadło ne(g)ocjacyjne – innowacje w negocjacjach od A do Z”

 

Tradycyjne negocjacje już nie działają!

Ich współczesna forma powstała w latach 70-tych poprzedniego wieku. Opierała się na wykorzystywaniu dysproporcji siły, by móc grać w grę o sumie zerowej – ja zabiorę Tobie, więc będę mieć więcej. Niewiele też zmieniła fasadowa reguła win -win, pozostająca w retoryce wojennej i sztucznych ustępstwach.

Wiesz, ile potencjału i kasy zostawiasz codziennie poza swoim portfelem nie wiedząc, w jaki sposób dostosować się ne(g)ocjacyjnie do zmieniającego się z prędkością światła świata biznesu?

Poznaj wagę informacji, innowacji i transformacji w procesie ne(g)ocjowania w trzeciej dekadzie XXI wieku.

ABECADŁO NE(G)OCJACYJNE da Ci wgląd w zmieniające się procesy i pokaże ich rezultaty. Dzięki temu wystąpieniu zweryfikujesz stan swojej negocjacyjnej świadomości. Może jednak trzeba zacząć robić pewne rzeczy inaczej, nowocześniej, skuteczniej?

O zgrozo! Wciąż wiele firm opiera swoje działania na zasadzie „jeśli dobrze sprzedajesz, nie musisz wchodzić w negocjacje!”. Nie trać potencjału, zrozum procesy i techniki, oparte na najnowszych badaniach naukowych. Zobacz, jak może Ci się to przydać w życiu prywatnym. Nasze doświadczenia pokazują, że dobrze ustawiona kompetencja w zakresie dogadywania się z drugą stroną, to klucz do sukcesu w tym nieprzewidywalnym świecie, w którym żyjemy.

 

Czego nauczysz się podczas spotkania:

Te zasady, przedstawione od A do Z, staną się Twoim NE(G)OCJACYJNYM ABECADŁEM Innowacyjnego Sprzedawcy. Nie ma znaczenia, czy jesteś handlowcem, menedżerką, czy właścicielem. Pracujesz ne(g)ocjacyjnymi słowami złożonymi z około 30 liter naszego abecadła. Poznasz więc:

  • 3 sposoby na zrobienie sprzedażowego rachunku sumienia
  • 6 błędów nawyku krótkoterminowości
  • 9 źródeł ukrytych kosztów negocjacyjnych
  • 3 najrzadziej wykorzystywane zasoby do podniesienia marżowości
  • 3 zasad budowania relacji z innymi interesariuszami procesu
  • 6 taktyk przyspieszających procesy ne(g)ocjacji

Tak, my też już nie możemy się doczekać na spotkanie z Tobą!

Opinie osób, które współpracowały z Justyną

DOŚWIADCZENIE I INTUICJA

Justyna ma ogromne doświadczenie a co ważniejsze intuicję. Na pierwszym miejscu stawia człowieka i jego potrzeby. Pomaga określić ambitny cel, a następnie dobrać narzędzia do jego realizacji. Wszystko w oparciu o komunikację oraz relacje, co ma ogromne znaczenie w budowaniu biznesu.

MA WIEDZĘ Z WIELU DZIEDZIN

Justyna ma ponadprzeciętną wiedzę o świecie, psychologii, biznesie i zależnościach międzyludzkich. Ma głowę pełną pomysłów. Do tego zawsze znajduje czas dla swoich klientów.
Jest świetną negocjatorką i trenerką.

Dołącz do spotkania największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce

Czy Justyna wystąpi na Wielkim Finale Sales Angels 2022?

Pamiętaj, aby po spotkaniu ocenić jego wystąpienie!

Spotkanie z Justyną Grabkowską

w Poznaniu, Warszawie bądź online:

Spotkanie stacjonarne w Poznaniu
odbywa się od 18:00 pod adresem:

Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3,
60-813 Poznań

Spotkanie stacjonarne w Warszawie
odbywa się od 18:00 pod adresem:

Chmielna 73, budynek Varso Place
piętro 1.

UWAGA! Nowa lokalizacja!

Transmisja online zaczyna się o 18:00
w dniu spotkania w Warszawie.

Link do spotkania wysyłany jest tego samego dnia ok 16:00

Kup bilet jednorazowy

Przyjdź na spotkanie online lub stacjonarnie.

Pakiet Open

Dostęp do wszystkich wydarzeń Sales Angels włącznie z naszymi największymi spotkaniami. Dodatkowo zyskujesz możliwość odtworzenia każdego spotkania na platformie VOD Sales Angels.

Każdy kto zajmuje się sprzedażą niech czuje się zaproszony! – nawet Ci, którzy nie wiedzą, że “wszyscy jesteśmy sprzedawcami” 😉

Sales Angels to największa społeczność ludzi sprzedaży w Polsce, którą łączy wspólna idea #SprzedawanieToPomaganie. Co miesiąc spotykamy się na 2-godzinne spotkania z wybranymi Ekspertami, a 5-ciu najwyżej ocenionych zapraszamy co roku na całodniowy Finał Sales Angels, nazywany prawdziwym Świętem Sprzedaży.

Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie po prostu lepiej sprzedawać i pomagać swoim klientom. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

 

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels