Miesiąc nowego sezonu za nami!

Home/Aktualności/Miesiąc nowego sezonu za nami!

Pierwszy miesiąc nowego sezonu za nami! Odbyły się 4 spotkania online z okazji Rozwojowych Piątków, a także webinar z Partnerem Miesiąca. A co czeka nas w marcu?

Przede wszystkim – pierwsze spotkanie społeczności od Finału Sales Angels 2022! Widzimy się już 14 marca na pierwszym Play-Off z cyklu Sales Angels All Stars.

Na pierwszy ogień idzie Poznań, gdzie: Wojciech Telenga, Jerzy Zientkowski, Bogdan Sosnowski swoimi prelekcjami zawalczą o Wasze głosy i udział w Finale 2023.

Bilety i więcej informacji o Konferencji znajdziecie pod tym linkiem: https://salesangels.pl/marzec-poznan/.

 

Oprócz tego, w każdy piątek serdecznie zapraszamy na Rozwojowe Piątki z Sales Angels. Co tydzień poruszamy inny temat z różnymi Specjalistami z zakresu sprzedaży i nie tylko.

Transmisja odbywa się tutaj: https://salesangels.pl/rozwojowy-piatek/, a spotkanie jest dostępne wyłącznie dla członków społeczności. Zarejestrujcie się już teraz https://salesangels.pl/rejestracja/, aby otrzymać hasło dostępu. 😉

 

I na koniec – startuje nowa edycja Business Development Mastery na Akademii Sales Angels. Jeśli chcesz się rozwijać wśród najlepszych ludzi sprzedaży w Polsce – aplikuj tu 👉 https://akademia.salesangels.pl/business-development-mastery/. Liczba miejsc ograniczona!