Spotkanie społeczności Sales Angels

Targety są tylko w Twojej głowie, czyli o przekraczaniu granic w życiu, sporcie i biznesie.

21 maja 2019, 17:00-19:30 (Wtorek)

W programie:

Na majowym spotkaniu Sales Angels gościć będziemy Marka Wikierę – właściciela 40-milionowego biznesu, zatrudniającego 1200 osób, trenera biznesu, trenera mentalnego, pasjonata ekstremalnych ultramaratonów i triathlonów.

 

Na spotkaniu dowiesz się o:

1. Przełamywaniu własnych granic.

2. Czego nauczyły mnie starty w ekstremalnych biegach przez pustynie.

3. Jak doświadczenia z przygotowań do zawodów sportowych wykorzystać w sprzedaży.

4. Jak sport zmienił moje podejście do biznesu i nie tylko.

5. Jak radzić sobie z porażkami.

6. Jak sport pomaga w budowaniu marki osobistej.

 

Nasz gość

Marek od ponad 20 lat z sukcesem tworzy projekty biznesowe. Zasiada w zarządach kliku spółek. Buduje i prowadzi programy rozwojowe dla menedżerów i liderów. Dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem.

Marek, inspiruje i zaraża energią do działania. Motywuje i uczy determinacji. Pomaga ludziom szybciej i łatwiej osiągać to czego pragną – w życiu osobistym, w sporcie, w działalności biznesowej.

Jeżeli znajdziesz się w jego strefie rażenia, nie pozwoli Ci odpuścić!

W 2014 roku, jako jedna z 47 osób na świecie, ukończył w ciągu jednego roku – 4Deserts (4deserts.com), morderczy cykl 4 ultramaratonów, rozgrywany na 4 największych pustyniach świata – Sahara, Gobi, Atakama i Antarktyda.

Jest współautorem książki „Wielki Pustynny Szlem. Jak przekraczać granice swoich możliwości.”

 

Miejsce

Olivia Sky Club, Olivia Tower (12. piętro)
Al. Grunwaldzka 472 a, 80-309 Gdańsk

Termin

21 maja 2019 (Wtorek)
17:00-19:30

Rejestracja na spotkanie

21 maja 2019, 17:00-19:30 (Wtorek)


Twój pierwszy raz?

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels – dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Relacje z poprzednich spotkań

Digitalowa rewolucja w sprzedaży (kwiecień 2019)

Temat: Digitalowa rewolucja w sprzedaży Ekspert: Łukasz Maroszczyk Na kwietniowym spotkaniu Sales Angels wystąpił Head of Digital Marketing Philips Lighting...

Wystąpienia publiczne w pracy handlowca (marzec 2019)

Temat: Wystąpienia publiczne w pracy handlowca Ekspert: Jerzy Zientkowski Na marcowym spotkaniu społeczności Sales Angels naszym gościem był Jerzy Zientkowski. Kim...

Osobisty program rozwojowy (luty 2019)

Temat: Osobisty program rozwojowy na 2019 Ekspert: Marcin Grela Pierwsze spotkanie w 2019 roku poprowadził osobiście w roli eksperta Marcin Grela -...