Spotkanie społeczności Sales Angels

Osobisty program rozwojowy na 2019

26 luty 2019, 17:30-20:00 (Wtorek)

W programie:

Na spotkaniu „Osobisty program rozwojowy na 2019” Marcin Grela powie:

  1. Dlaczego nie osiągamy postawionych celów?
  2. Od czego zacząć planowanie swojego rozwoju?
  3. Po co się diagnozować?
  4. O narzędziach służących do lepszego poznania i zrozumienia samego siebie
  5. Jak planować swój rozwój?
  6. O roli ciała w kształtowaniu dobrych nawyków
  7. Jak sprawić, żeby rok 2019 był lepszy od poprzedniego 🙂

Nasz gość

Pierwsze spotkanie w tym roku poprowadzi osobiście w roli eksperta Marcin Grela – twórca Sales Angels czyli największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce. Zawodowo headhunter w świecie sprzedaży, a wcześniej dyrektor sprzedaży w branży finansowo-ubezpieczeniowej, gdzie zarządzał sprzedażą produktów długoterminowego inwestowania firm Skandia oraz AXA.

Przygodę ze sprzedażą zaczął w wieku 5 lat sprzedając z tatą pomidory 🙂 Na poważnie zajął się sprzedażą po ukończeniu studiów. Pierwszą pracą była sprzedaż TV i internetu w Aster City ( dzisiejsze UPC). Następnie trafił do branży motoryzacyjnej. Większość kariery spędził jednak w branży finansowo-ubezpieczeniowej, gdzie zaczął na samodzielnym stanowisku doradcy finansowego, a skończył zarządzając zespołem 150 doradców finansowych. W ciągu 7 lat pracy w branży zyskał opinię świetnego lidera sprzedaży potrafiącego zaangażować dziesiątki osób do swoich pomysłów biznesowych, bijąc po drodze wiele rekordów sprzedaży.

Od 2014 związany z jedną z najbardziej uznanych polskich firm doradczych – 4Results. Od tego czasu prowadził projekty rekrutacyjne m.in. dla takich firm jak: Grupa Żywiec, Mosso, Krosno Glass, Iglotex, Hochland, Mardom, Schindler, OMV, ETI Polam, Kancelaria Ożóg-Tomczykowski, Media Impact (Onet.pl, Zumi i Ringier Axel Springer Polska), SAD- Apple Premium Resseler, POSperita.

Występuję jako mówca na różnych wydarzeniach sprzedażowych. Na Międzynarodowym Kongresie Sprzedaży w 2016 roku wystąpił dla 1300 uczestników z tematem „Co wyróżnia wybitnych handlowców” zaraz po legendarnym Brianie Tracy. Był prelegentem na Morfologii Sprzedaży, Bitspiration i innych spotkaniach.

Marcin Grela to także certyfikowany trener Reiss Motivation Profile czyli narzędzia diagnostycznego, które pokazuje co i w jakim stopniu motywuje ludzi.

Marcin pasjonuje się rozwojem osobistym i chętnie inspiruje innych do zmiany. Promuje sprzedaż opartą o naturalne predyspozycje i zdrowe wartości. Pogromca idei sprzedawania śniegu Eskimosom i wszelkiej maści wciskania. Jego hasło przewodnie, które stało się mottem całej społeczności to: #SprzedawanieToPomaganie

Miejsce

O4 Coworking, Olivia Business Centre
Al. Grunwaldzka 472 b, 80-309 Gdańsk

Termin

26 luty 2019 (Wtorek)
17:30-20:00

Rejestracja na spotkanie

26 luty 2019, 17:30-20:00 (Wtorek)


Twój pierwszy raz?

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels – dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Relacje z poprzednich spotkań

Osobisty program rozwojowy (luty 2019)

Temat: Osobisty program rozwojowy na 2019 Ekspert: Marcin Grela Pierwsze spotkanie w 2019 roku poprowadził osobiście w roli eksperta Marcin Grela -...

Finał Sales Angels 2018

Jedno jest pewne, nigdy w ciągu jednego dnia nie spotkaliśmy tylu fantastycznych i życzliwych ludzi na tak wysokim...

2 tematy 2 ekspertów (grudzień 2018)

Temat 1: Zmiana branży. Odwaga czy głupota? Ekspert: Artur Urbaniak Temat 2: Marketing internetowy - sprzedaje czy przepala budżety? Ekspert: Robert Piwowarczyk   Na...