Spotkanie społeczności Sales Angels w Gdańsku

„Pułapki cyfrowych transformacji w dziale handlowym”

12 listopada 2019, 17:00 – 19:30 (wtorek)

W programie:

W listopadzie na spotkaniu Sales Angels w Gdańsku gościem będzie Wojciech Telenga, Dyrektor Sprzedaży Bonnier Business Polska (Puls Biznesu), były dyrektor sprzedaży w Wolters Kluwer Polska.

 

Wojtek wystąpi z tematem: „Pułapki cyfrowych transformacji w dziale handlowym”

 

O czym będzie na spotkaniu?

1. Digitalizacja z punktu widzenia sprzedaży – dlaczego się jej boimy.

2. Omnichannel, modele subskrypcyjne – czy to początek końca dla roli tradycyjnego „handlowca”?

3. Współczesna generacja sprzedaży bezpośredniej – sprzedaż doradcza, challengująca.

4. Intuicja czy dane, a może jednak da się razem?

5. Motywacja w dziale sprzedaży, czym to w ogóle jest – czy chcieć to móc wystarczy?

6. Rola managera w procesie zmiany.

7. Jak osiągnąłem swój największy sukces w sprzedaży i czego mnie to nauczyło? Wzrost w spadającej branży.

Nasz gość

Wojtek Telenga to lider sprzedaży z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w wielokanałowych modelach sprzedaży, e-commersie, marketingu i subskrybcji.

Z powodzeniem wdrażał różne projekty optymalizacji sił sprzedaży. Zajmuje się wprowadzaniem digitalowych rozwiązań na styku produktu i sprzedaży, szerzeniem sprawnego wielokanałowego podejścia w kontakcie z klientem (omnichannel-u) oraz specyfiką modeli subskrypcyjnych.

Poza Bonnier Business Polska, wydawcą Pulsu Biznesu pracował też dla Wolters Kluwer Polska, Hilti czy Bertelsmann Media.

Prywatnie łączy cierpliwość modelarską z pasją do pokonywania własnych słabości podczas wyzwań sportowych. Uwielbia pracować z ludźmi, z liczbami i wierzy, że chcieć to MÓC!

Miejsce

Olivia Sky Club, Olivia Tower (12. piętro)

Al. Grunwaldzka 472a,

Gdańsk

Termin

12 listopada 2019 (Wtorek)
17:00-19:30

Rejestracja na spotkanie

12 listopada 2019, 17:00-19:30 (Wtorek)

Twój pierwszy raz?

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels – dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Relacje z poprzednich spotkań

Jak połączyć strategię online i offline w procesie pozyskiwania klienta? (październik 2019)

Temat: Jak połączyć strategię online i offline w procesie pozyskiwania klienta? Ekspert: Barbara Piasek   Na październikowych spotkaniach Sales Angels gościliśmy Barbarę...

Sprzedaż okiem zakupów. Czyli, dlaczego kupcy nie chcą negocjować? (wrzesień 2019)

Temat: Sprzedaż okiem zakupów. Czyli, dlaczego kupcy nie chcą negocjować? Ekspert: Adam Bernacki   Gościem wrześniowych spotkań Sales Angels był Adam Bernacki, członek...

Strategiczne zarządzanie karierą (sierpień 2019)

Temat: Strategiczne zarządzanie karierą Eksperci: Paulina Mazur, Tomasz Rudnik   Na sierpniowym spotkaniu Sales Angels wystąpiło dwoje ekspertów: Paulina Mazur, specjalistka...