Spotkanie społeczności Sales Angels w Gdańsku

„Sprzedaż okiem zakupów. Czyli, dlaczego kupcy nie chcą negocjować?”

10 września 2019, 17:00 – 19:30 (wtorek)

W programie:

Przyjdź, a dowiesz się wszystkiego, co sprzedawca musi wiedzieć o zakupach!  Czego oczekują zakupowcy i czego oczekuje się od nich, oraz jak wygląda idealny sprzedawca z perspektywy profesjonalnego kupca.

 

Gościem wrześniowego spotkania Sales Angels będzie Adam Bernacki, członek rady programowej i ekspert stowarzyszenia PSML- Polish Supply Management Leaders, wykładowca ICAN Institute (Harvard Business Review​) i Akademii Leona Koźmińskiego.

 

Temat wystąpienia to: „Sprzedaż okiem zakupów. Czyli, dlaczego kupcy nie chcą negocjować?”

 

Na spotkaniu Adam zdradzi:

– Co robić, aby kupcy chcieli się spotykać ze sprzedawcami?

– Czy kupcy mogą budować relacje i jak sprzedawcy mogą je wzmacniać?

– Jak wywoływać lojalność klientów w relacjach B2B?

– Kiedy cena nie jest najważniejsza?

– Jak być sprzedawcą, o którego względy się zabiega?

Nasz gość

Adam Bernacki  specjalizuje się w realizacji projektów doradczych i transformacyjnych w obszarach zarządzania sprzedażą doradczą i profesjonalnych zakupów w ICAN Institute. Ekonomista, prawnik, absolwent m.in. Michigan State University oraz Chartered Institute of Purchasing and Supply.

Karierę zawodową rozpoczął w firmie Royal Philips gdzie był odpowiedzialny za wdrażanie najlepszych praktyk zakupowych w zakładach na terenie CEE. Następnie spędził 3 lata w Chinach, jako Dyrektor Eksportu, sprzedając projekty z obszarów ochrony środowiska oraz pozyskując i rozwijając dostawców z Azji.

Po powrocie do Europy, 5 lat pracował jako Dyrektor Zarządzający firmy doradczej, zajmującej się reorganizacją procesu zakupów, realizując i nadzorując projekty doradcze i optymalizacyjne prowadzone dla wiodących europejskich przedsiębiorstw.Jako uczestnik MasterClass prof. Joe Sandora, ukończył program Executive Development „Master in Advanced Procurement Management” w Michigan State University.

 

 

 

Miejsce

Olivia Sky Club, Olivia Tower (12. piętro)

Al. Grunwaldzka 472a,

Gdańsk

Termin

10 września 2019 (Wtorek)
17:00-19:30

Rejestracja na spotkanie

10 września 2019, 17:00-19:30 (Wtorek)

Twój pierwszy raz?

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels – dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Relacje z poprzednich spotkań

Strategiczne zarządzanie karierą (sierpień 2019)

Temat: Strategiczne zarządzanie karierą Eksperci: Paulina Mazur, Tomasz Rudnik   Na sierpniowym spotkaniu Sales Angels wystąpiło dwoje ekspertów: Paulina Mazur, specjalistka...

Zarządzaj własną energią, a nie czasem! (lipiec 2019)

Temat: Zarządzaj własną energią, a nie czasem! Ekspert: Małgorzata Czernecka   Gościem lipcowych spotkań Sales Angels była Małgorzata Czernecka, Prezes Zarządu Human Power,...

4 urodziny Sales Angels

13 czerwca odbyło się w Warszawie spotkanie z okazji 4 urodzin Sales Angels - największej społeczności ludzi sprzedaży...