Spotkanie społeczności Sales Angels

 Wystąpienia publiczne w pracy handlowca

18 marca 2019, 17:00-19:30 (Poniedziałek)

W programie:

Na spotkaniu Jerzy przybliży temat „Wystąpienia publiczne w pracy handlowca”

Jak skutecznie budować magnetyczną markę, która przyciąga klientów.
Dlaczego ludzie nie rozumieją tego, co do nich mówimy – i jak to zmienić.
5 poziomów zamknięcia sprzedaży, czyli jak edukacja może zamienić klienta w ambasadora.
Hormony storytellingu, czyli dlaczego właściwie emocje sprzedają.
Najważniejsza kompetencja handlowca w 2019, czyli czego nie wiesz o przemawianiu.
Na początku jest cel. Jak wyznaczać cele, które sprzedają od ręki – albo później.

Nasz gość

Jerzy Zientkowski to mówca inspiracyjny, autor, mentor i trener.

W latach 2011-2016 wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i dyrektor programowy międzynarodowego Spectacular Speaking oraz Festiwalu Inspiracji. Członek prestiżowego BTI Speakers Club.
Członek Toastmasters, ACG, ALS, założyciel i mentor pięciu klubów. Pięciokrotny Mistrz Polski w przemówieniach, w 2012 roku dotarł do finałowej szóstki najlepszych mówców Mistrzostw Europy w Bonn.

Rocznie mówi do blisko 40tys osób, prowadząc kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji. Mentoruje klientów wyższego szczebla zarządzania, pomagając w sytuacjach „podbramkowych”.

Jego mowy uświetniały prestiżowe wydarzenia m.in.: TEDx, Spectacular Speaking, Kongres Business Intelligence, Diamenty Sprzedaży, Kongres Kadry oraz wiele innych ogólnopolskich konferencji. Jest zapraszany na sceny, gdzie przemawia obok najlepszych polskich i światowych mówców: Briana Tracy, Roberta Cialdiniego, Darrena LaCroix, Marka Browna, Jacka Walkiewicza i innych.

Szkolił i przemawiał m.in. dla Al Fianco Partners, Allegro, Allianz, Aviva, Aon Hewitt, BGK, Benefit, Bre Bank, Bricoman, BZ WBK…

Miejsce

Courtyard by Marriott Katowice

ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice

Termin

18 marca 2019 (poniedziałek)
17:00-19:30

Rejestracja na spotkanie

18 marca 2019, 17:00-19:30 (Poniedziałek)


Twój pierwszy raz?

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels – dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Relacje z poprzednich spotkań

Osobisty program rozwojowy (luty 2019)

Temat: Osobisty program rozwojowy na 2019 Ekspert: Marcin Grela Pierwsze spotkanie w 2019 roku poprowadził osobiście w roli eksperta Marcin Grela -...

Finał Sales Angels 2018

Jedno jest pewne, nigdy w ciągu jednego dnia nie spotkaliśmy tylu fantastycznych i życzliwych ludzi na tak wysokim...

2 tematy 2 ekspertów (grudzień 2018)

Temat 1: Zmiana branży. Odwaga czy głupota? Ekspert: Artur Urbaniak Temat 2: Marketing internetowy - sprzedaje czy przepala budżety? Ekspert: Robert Piwowarczyk   Na...