Spotkanie społeczności Sales Angels w Warszawie

Komunikacja z Klientem, czego i jak używać w 2019 roku?

13 maja 2019, 18:00 – 20:30 (poniedziałek)

W programie:

Na majowym spotkaniu Sales Angels gościć będziemy Justynę Skorupską, Head of Business Development w e-point SA, ekspertkę rynku e-commerce.

Tematem wystąpienia będzie: Komunikacja z Klientem, czego i jak używać w 2019 roku?

Zasady się nie zmieniły, ale zmieniły się narzędzia. Możesz być najbardziej doświadczonym sprzedawcą na świecie, ale bez adaptacji do nowych narzędzi przegrasz z konkurencją.

 Przyjdź na spotkanie Sales Angels z Justyną Skorupską, a dowiesz się o:

– Filarach cyfrowej miłości

– Dlaczego Klient ma pokochać pracę z Tobą?

– Wiarygodności w pracy z Klientem, czym faktycznie jest i jak ją zdobyć

– Jak zbierać feedback od Klientów?

– JIRA, SLACK, SMS, WhatsApp czy Messenger?

– Jak robić ankiety i konkursy?

– Klient vs Ja, czyli o zarządzaniu oczekiwaniami

– Czy wszystko musi się kręcić wokół SExu? (SEx = Sales Experience)

Nasz gość

Justyna Skorupska to wiceprzewodnicząca Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, Członek Rady ds. Cyfryzacji. Zaangażowana w edukację rynku i tworzenie jego standardów. Aktywnie reprezentuje i wspiera interesy gospodarcze firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce. Pracuje w zespołach międzynarodowych w ramach realizacji wspólnej polityki rozwoju Gospodarki Elektronicznej w Ecommerce Europe.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe z obszaru IT i zarządzania biznesowego. Pracowała w największych firmach i korporacjach z branży IT/Online, w których rozwijała swą karierę poprzez wszystkie szczeble zarządzania. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu własnej firmy, a także w pracy w konsultingu doskonale zna i rozumie potrzeby biznesowe przedsiębiorstw, zarówno tych z sektora sprzedaży B2C jak i B2B. Skutecznie łączy wiedzę IT z doświadczeniem biznesowym.

Miejsce

RONDO I, piętro 2, sala nr 1

Rondo ONZ 1, Warszawa

Termin

13 maja 2019 (poniedziałek)
18:00-20:30

Rejestracja na spotkanie

13 maja 2019, 18:00-20:30 (poniedziałek)


W przypadku niektórych telefonów, aby kupić bilet kliknij tutaj

Twój pierwszy raz?

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels – dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Relacje z poprzednich spotkań

Digitalowa rewolucja w sprzedaży (kwiecień 2019)

Temat: Digitalowa rewolucja w sprzedaży Ekspert: Łukasz Maroszczyk Na kwietniowym spotkaniu Sales Angels wystąpił Head of Digital Marketing Philips Lighting...

Wystąpienia publiczne w pracy handlowca (marzec 2019)

Temat: Wystąpienia publiczne w pracy handlowca Ekspert: Jerzy Zientkowski Na marcowym spotkaniu społeczności Sales Angels naszym gościem był Jerzy Zientkowski. Kim...

Osobisty program rozwojowy (luty 2019)

Temat: Osobisty program rozwojowy na 2019 Ekspert: Marcin Grela Pierwsze spotkanie w 2019 roku poprowadził osobiście w roli eksperta Marcin Grela -...