Spotkanie społeczności Sales Angels w Warszawie

Zarządzaj własną energią, a nie czasem!

08 lipca 2019, 18:00 – 20:30 (poniedziałek)

W programie:

Gościem lipcowego spotkania Sales Angels będzie Małgorzata Czernecka, Prezes Zarządu Human Power, psycholog biznesu, trener, manager.

Tematem wystąpienia będzie: Zarządzaj własną energią, a nie czasem!

Zwykle wiemy, jak dbać o rozwój swoich kompetencji i talentów. Jesteśmy narzędziem w swoich własnych rękach – świetnie zorganizowani, ambitni, otwarci na osiąganie coraz to wyższych celów. Bardzo często nie uwzględniamy jednak ważnej kwestii – że aby w pełni korzystać ze swojego potencjału i talentów, musimy dbać o swoją energię na poziomie fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym. To właśnie nasz indywidualny styl działania oraz codzienne nawyki i rytuały są największym determinantem naszej wydolności fizycznej, odporności emocjonalnej, czy efektywności mentalnej. Ważne jest również środowisko pracy i to, jak na nie świadomie wpływamy w sytuacji bezlitośnie rosnących wymagań, kolejnych celów, krótkich deadline’ów czy niekończących się list zadań.

Na spotkaniu Małgorzata

– Przedstawi 11 najważniejszych czynników, które mają kluczowy wpływ na poziom naszej skuteczności i efektywności działania.

– Odniesie się do najnowszych wyników badania Human Power „Power Audit” i sprawdzi, na ile sposób, w jaki funkcjonują liderzy sprzedaży jest adekwatny do wymogów, jakie stawia przed nimi rzeczywistość.

–  Pokaże, jak w prosty sposób dbać o wysoki poziom energii do działania na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym, wykorzystując wiedzę z zakresu medycyny sportowej, neurobiologii, psychologii behawioralnej, czy dietetyki.

Nasz gość

Małgorzata Czernecka  Prezes Zarządu Human Power. Psycholog biznesu, trener, manager. Specjalistka w obszarze zarządzania energią pracowników, budowania nowych nawyków sprzyjających podnoszeniu skuteczności i efektywności działania managerów i ich zespołów, work-life blend oraz psycho-immunologii. Tworzy oraz wspiera wdrożenia długoterminowych strategii mających na celu optymalizację stylu pracy w dużych firmach.

Prowadziła projekty dla m.in. Credit Agricole, EFL, mBank, Grupy Żywiec, Deloitte, Aviva, Nationale Nederlanden, Europ Assistance, Pekao, Onet, Avon, Vienna Life.

Pomysłodawczyni innowacyjnych programów rozwojowych Human Power z zakresu zarządzania własną energią, łączących wiedzę z obszaru neurobiologii, medycyny sportowej, psychologii i dietetyki. Autorka licznych publikacji m.in. w Harvard Business Review Polska, Personel i Zarządzanie i Personel Plus. Współautorka pierwszej w Polsce książki o wellbeingu: „Wellbeing w organizacji”. Jest współtwórcą Power Auditu – pierwszego w Polsce narzędzia do diagnozy poziomu energii pracowników oraz współautorką ogólnopolskiego badania „Praca, moc, energia w polskich firmach. Sześć obszarów, które wpływają na efektywność organizacji”.

Miejsce

RONDO I, piętro 2, sala nr 1

Rondo ONZ 1, Warszawa

Termin

08 lipca 2019 (poniedziałek)
18:00-20:30

Rejestracja na spotkanie

08 lipca 2019, 18:00-20:30 (poniedziałek)


W przypadku niektórych telefonów, aby kupić bilet kliknij tutaj

Twój pierwszy raz?

A dla tych, którzy u nas jeszcze nie byli krótko wyjaśniamy, że spotykamy się co miesiąc w gronie ludzi ze świata sprzedaży z najlepszymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie stawać się lepszymi handlowcami i managerami sprzedaży. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels – dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.

Relacje z poprzednich spotkań

4 urodziny Sales Angels

13 czerwca odbyło się w Warszawie spotkanie z okazji 4 urodzin Sales Angels - największej społeczności ludzi sprzedaży...

Dlaczego „wiem lepiej” w sprzedaży…? (czerwiec 2019)

Temat: Dlaczego „wiem lepiej” w sprzedaży się nie opłaca? Ekspert: Tomasz Zieliński   Na czerwcowym spotkaniu Sales Angels gościliśmy Tomasza Zielińskiego, Prezesa...

Maj 2019 – Cztery miasta, troje ekspertów

Tematy: 1.  Warszawa: Komunikacja z Klientem, czego i jak używać w 2019 r. 2.  Poznań i Katowice: Jak stracić kluczowego...