Pakiet Open – regulamin

Home/Aktualności/Pakiet Open – regulamin

Zasady Pakietu Open 2022

 

Informacja dla osób, które dołączyły do rocznego abonamentu „Pakiet Open” na rok 2022 w wariancie standard albo VOD

  1. Pakiet Open to jedna faktura i jedna opłata dla uczestnika.
  2. Produkt upoważnia na wstęp na każde ze standardowych spotkań w roku 2022, urodziny Sales Angels w czerwcu oraz na Finał 2022 w przyszłym roku.

 

Ważne informacje odnośnie korzystania z Pakietu Open 2022 w wersji standardowej:

  1. Spotkań standardowych planujemy 11. Uczestnik otrzymuje dostęp do spotkania on-line bądź off-line raz w miesiącu oraz do nagrania, które dostępne będzie po każdym ze spotkań na koncie użytkownika na stronie salesangels.pl.
  2. W przypadku spotkań online nie będzie wymagana dodatkowa rejestracja.
  3. Jeśli spotkania znów będą odbywały się stacjonarnie każdy posiadacz Pakietu Open otrzyma unikalny kod, którym będzie się posługiwał przy rejestracji na spotkania.
  4. Kiedy wrócimy na salę, osoby z Pakietami Open mają pierwszeństwo i dla nich miejsca będą zarezerwowane.
  5. Dostęp do spotkań w ramach Pakietu Open jest przeznaczony tylko dla jednej osoby, nie można rozpowszechniać linku do spotkań ani otrzymanych nagrań po wydarzeniu.
  6. Wszelka korespondencja dotycząca kolejnych spotkań wysyłana będzie na adres email, który wpisano w formularzu przy zakupie.
  7. Jeśli uczestnik zaobserwuje, że korespondencja się nie pojawia, prośba o zwrócenie się z taką informacją na adres aneta.pulawska@4results.pl oraz sprawdzenie folderu SPAM. W razie innych technicznych problemów prosimy o kontakt pod ten sam adres.

Dodatkowa informacja dla osób z Pakietem Open 2022 VOD:

  1. Ta wersja pakietu rozszerzona jest o dostęp do nagrań z poprzednich lat Sales Angels, które zgromadziliśmy, tj. nagrania z 2021 roku, część nagrań z 2020 roku oraz nagrania z STC (kongres w 2020 roku).