Dla nas zawsze

12.10.2021 (Poznań)
19.10.2021 (Warszawa) 19.10.2021 (transmisja)

Zapraszamy na 9 odcinek sezonu 2021

Jak obronić cenę podczas rozmowy handlowej?

Spotkania na żywo i transmisja spotkania z Warszawy!

3 spotkania stacjonarnie: Gdańsk, Poznań i Warszawa
i transmisja online z Warszawy!

Dziewiąty odcinek sezonu 2021!

Zapraszamy na spotkanie w październiku – stacjonarnie w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie!

Głównymi bohaterami kolejnego odcinka sezonu 2021 są…

ADAM SZARAN I ROMAN KAWSZYN czyli AL FIANCO

Od 13 lat działają razem na rynku szkoleń dla sił sprzedaży jako Al Fianco Partners.

Znani z dużego poczucia humoru, nastawienia na sprzedaż, celnych przykładów, mocnych sentencji, praktycznej wiedzy. Niektóre szkolenia bardzo przypominają swoją formą stand-up’y. Ogromne doświadczenie na scenie oraz doświadczenie w pracy handlowej daje ich klientom poczucie bezpieczeństwa, wzrosty sprzedaży i zwiększoną motywację.

Są innowacyjni: stworzyli programy szkoleń w formule spektakli teatralnych, prowadzą kursy sprzedaży on-line, prowadzą własne podcasty i vlogi na YouTube, szkolą również zespoły sprzedaży za granicą w tym w USA.

 

Roman Kawszyn

Handlowiec i Manager Działów Sprzedaży, Marketingu i Szkoleń.

Charyzmatyczny lider i mówca. Studiował we Włoszech.

Współpracował m.in. z: Orlen, Polkomtel, HRK, Adidas, Reebok, Levi`s, Zepter, Lotos, Philipiak, VOX, Agora i wieloma innymi. Ekspert TVP, TVN CNBC oraz TVN BiŚ.

Autor i współautor pięciu książek (Pragnę, Techniki Obrony Ceny, Pierwsze skrzypce, Motivazione, Shut up! Modelowe Badanie Potrzeb) oraz audio CD (Emocjonalna Prezentacja Oferty, Psychotechniki w przyjęciu Reklamacji, Storytelling, Prawda i Charyzma, Strategie efektywności Sprzedażowej). Szkolił m.in. w Polsce, USA i Niemczech. Współtwórca nowej kategorii rozwojowej na rynku szkoleń dla handlowców – Teach Art Spectacle®.

 

Adam Szaran

Manager sprzedaży i handlowiec w obszarze usług dla biznesu i finansów. Ekspert TVN BiŚ oraz DD TVN.

Prowadził audycje tematyczne w lokalnych rozgłośniach radiowych, wykładał w Akademii Telewizyjnej TVP. Dyplomowany coach i trener biznesu ze specjalizacją w zakresie wsparcia i optymalizacji sprzedaży. Szkolił i doradzał takim markom, jak m.in.: Adidas, Reebok, Levi`s, Lotos, Vox, Agora, Tax Care, Belvedere, Komfort, Zepter, Thalgo.

Jego artykuły ukazują się w czasopiśmie „Nowa Sprzedaż” i „As Sprzedaży”.

Autor i współautor wielu publikacji w formie audiobooków  (m.in. Storytelling, Techniki obrony ceny, Psychotechniki w przyjęciu reklamacji) oraz bestsellerowych książek (Techniki Obrony Ceny, Element Twórczy i Shut up! Modelowe Badanie Potrzeb). Obecnie Managing Partner w Al Fianco Partners.

TEMAT SPOTKANIA:

Jak obronić cenę podczas rozmowy handlowej

 

“Czary mary” nie ma. “Hokus pokus” nie istnieje.

Jest natomiast kilka momentów, które w rozmowie z klientem zrobione dobrze sprawią, że cena rozwiązania lub produktu nie będzie decydować o rozpoczęciu współpracy lub zamówieniu.

Podczas spotkania na Sales Angels dotkniemy dwóch takich momentów.

 

Pierwszy związany będzie z prezentacją oferty lub współpracy. Jeśli umiesz wzbudzić pragnienie posiadania, emocje związane z proponowaną wartością, cena zaczyna odgrywać rolę drugoplanową.

Jakiej sekwencji użyć, czy istnieje skuteczny algorytm i o tym, że mitologiczna ce-zet-ka ze swoim językiem korzyści już dawno nie działają – mówić będzie Roman Kawszyn.

 

Drugi moment to bezpośrednia odpowiedź na usłyszane „za drogo” lub „inni mają taniej”.

Jakie błędy najczęściej robią handlowcy w odpowiedzi na obiekcje cenowe i jakie są dwie najskuteczniejsze odpowiedzi, dzięki którym będziesz mógł bezpośrednio przejść do finalizacji – o tym powie Adam Szaran.

 

Podczas spotkania:

✅dowiesz się jakie są dwa najczęściej popełniane błędy przez sprzedających podczas odpowiedzi na obiekcje „za drogo”

✅nauczysz się jak naturę obiekcji przekuć na swoją korzyść

✅nauczysz się sekwencji wywołującej pragnienie posiadania Twoich rozwiązań i produktów

✅nauczysz się jak nieinwazyjnie przejść z obrony ceny do finalizacji

✅otrzymasz dwa skuteczne algorytmy odpowiedzi na obiekcję „za drogo”

 


Co wyróżnia Al Fianco:

MENAGER Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM

Adam Szaran jako menadżer z dużym doświadczeniem wielokrotnie inspirował mnie nowymi pomysłami na koncepcje szkoleniowe , nowymi pomysłami na badania rynkowe, nowymi pomysłami na proces implementowania produktow. To naprawdę przyjemność i zaszczyt współpracować z tym panem.

NIETUZINKOWE METODY NAUCZANIA

Zdecydowanie najmocniejszy aspekt w szkoleniach Adama to psychologia sprzedaży. Mało kto potrafi, tak jak on, odzierać handlowców ze złudzeń, że o sukcesie decyduje fart. Przekonują mnie metody szkoleniowe, są nietuzinkowe (techniki aktorskie w sprzedaży, sztuka teatralna dla handlowców).

WIEDZA, KTÓRA PROCENTUJE

Roman od kiedy go znam gra fair i motywuje do pracy. Mówię tu o prawdziwej motywacji – motivazione (motyw dla którego działamy + akcja). Jako handlowiec “wychowałem się na szkoleniach, ebookach i książkach Romana Kawszyna i Adama Szarana z Al Fianco Partners.

NIE MA SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ

Pożyczyłbym mu pieniądze, ale i dał klucze do domu. Ogromna wiedza, niemęczące zaangażowanie, praktyczność. Właściwie nie ma się do czego przyczepić – chętnie się od niego uczę rzeczy wiązanych ze sprzedażą, choć On pewnie nawet tego nie wie 😉

Dołącz do spotkania największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce

Kup Pakiet na wszystkie spotkania w 2021 rok

11 spotkań i nagrań z tych spotkań, Finał Sales Angels 2021 + liczne bonusy

Kup bilet tylko na wystąpienie Al Fianco w wybranym mieście albo dostęp do transmisji:

Spotkanie stacjonarne w Poznaniu
odbyło się pod adresem:

Concordia Design
ul. Zwierzyniecka 3

Spotkanie stacjonarne w Warszawie
odbywa się pod adresem:

RONDO I, piętro 2, sala nr 1 Centrum “DAGO”
Rondo ONZ 1, Warszawa


Każdy kto zajmuje się sprzedażą niech czuje się zaproszony! – nawet Ci, którzy nie wiedzą, że “wszyscy jesteśmy sprzedawcami” 😉

Sales Angels to największa społeczność ludzi sprzedaży w Polsce, którą łączy wspólna idea #SprzedawanieToPomaganie. Co miesiąc spotykamy się na 2-godzinne spotkania z wybranymi Ekspertami, a 5-ciu najwyżej ocenionych zapraszamy co roku na całodniowy Finał Sales Angels, nazywany prawdziwym Świętem Sprzedaży.

Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie po prostu lepiej sprzedawać i pomagać swoim klientom. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

 

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels