Przed Wami – Instytut Rozwoju Sprzedaży i Marketingu!

Home/Aktualności/Przed Wami – Instytut Rozwoju Sprzedaży i Marketingu!

Dzieje się.  Po dwóch latach działania Akademia Sales Angels przekształca się w coś znacznie większego… coś czego w Polsce jeszcze nie było!

Od dzisiaj, Akademia, którą znacie, staje się Instytutem Rozwoju Sprzedaży i Marketingu. Zasady gry nie zmieniają się, nasi trenerzy również i w dalszym ciągu kształcimy specjalistów oraz managerów w sprzedaży i marketingu B2B. Uczymy od A do Z, tylko aktualnych metod.

Ale to nie wszystko! Oprócz Akademii, wprowadzamy drugi dział: Badania.

O co chodzi? Zauważyliśmy, że wielu rozwijającym się specjalistom w Polsce brakuje wiedzy na temat działania sprzedaży i marketingu B2B.
Dlatego wprowadzamy sektor zajmujący się badaniami w tym temacie, a obszar na jakim się skupiamy to cała Europa.  Dzięki temu, dostarczymy Wam dane pomagające być na bieżąco oraz budować trafne strategie!

Decyzja zapadła, Instytut wniesie nową wiedzę na rynek! Wiedzę, której nie znajdziecie nigdzie indziej.

Serdeczne podziękowania wszystkim trenerom: Iwona Borawska, Piotr Stachowiak, Wojciech Telenga, Łukasz Kosuniak, Tomasz Zagdan, Joanna Wazowicz, Michał Balcerzak, Alicja Ortynecka, Igor Bielobradek, Karol Kieżel, Szymon Negacz gdyby nie Wy, to wszystko nie niosłoby aż takiej wartości!

Zapisy na 3 kierunki: Sales Management Mastery, Business Development Mastery oraz Marketing Management Mastery są otwarte, jesteście zainteresowani – aplikujcie!

Więcej dowiecie się na stronie irsm.pl.