Ruszamy z nowym sezonem Sales Angels All Stars 2023!

Home/Aktualności/Ruszamy z nowym sezonem Sales Angels All Stars 2023!

Nowy Rok, to także nowy sezon Sales Angels! Przed Wami: Sales Angels All Stars!

 

Poznajcie wszystkich Prelegentów sezonu 2023:

Szymona Negacza, Tomasza Zielińskiego, Wojciecha Telengę, Łukasza Połubianko, Adama Bernackiego, Barbarę Piasek (Śliwę), Andrzeja Cichockiego, Łukasza Kosuniaka, Piotra Stachowiaka, tristana tresara, Jerzego Zientkowskiego, dr Ewę Hartman, Tomasza Zagdana, Bogdana Sosnowskiego i Piotra Grządziela!

15 najwyżej ocenionych Finalistów Sales Angels w całej naszej historii wystąpi na 5 konferencjach w formule Play-Off. Każdy prelegent będzie miał 1 godzinę, a spotkania odbywać się będą od 16:00 do 20:00.

Na wszystkich Konferencjach na każdego z 3 Ekspertów w danej lokalizacji uczestnicy będą oddawać głosy, a tylko zwycięzca przejdzie do Wielkiego Finału Sales Angels 2023. W ten sposób zostanie wyłonionych 5 Finalistów 2023.

Po raz pierwszy będziemy oceniać Ekspertów także podczas Finału, aby wybrać najlepszą albo najlepszego z najlepszych – jednego zwycięzcę!

Konferencje “Play-offs” będą odbywać się w 4 miastach:
– Poznaniu 14.03
– Warszawie 18.04
– Gdańsku 16.05
– Warszawie 19.09
– Katowicach 17.10

Wszystkie spotkania będą dostępne w formie hybrydowej: stacjonarnie oraz online. Kto nie będzie mógł uczestniczyć na żywo dostanie dostęp do nagrania.

 

W nowym sezonie zapraszamy także po dodatkową dawkę wiedzy w wyjątkowym formacie spotkań: Rozwojowych Piątków z Sales Angels!

Rozwojowe Piątki, to cotygodniowe spotkania z Ekspertami, którzy będą szukali najlepszych odpowiedzi na nurtujące problemy i wyzwania członków społeczności: menedżerów, szefów sprzedaży, handlowców i przedsiębiorców, dla których sprzedaż to chleb powszedni.

 

W Rozwojowych Piątkach może uczestniczyć każdy, kto jest członkiem naszej społeczności. 🙂 Po uruchomieniu Platformy Sales Angels dostęp do Rozwojowych Piątków będą miały wyłącznie osoby, które wykupiły Pakiet Open.

Na ten moment, aby uczestniczyć w tych spotkaniach wystarczy zarejestrować się tutaj: https://salesangels.pl/rejestracja/, aby otrzymać hasło dostępu.

Nagrania z tych spotkań są dostępne w zakładce Materiały po zalogowaniu na stronie.

 

UWAGA: Do czasu uruchomienia Platformy Sales Angels bezpłatna transmisja odbywa się co tydzień w piątek o 8:30 na stronie: https://salesangels.pl/rozwojowy-piatek/ po wpisaniu hasła dostępu.

 

Szykujemy również coś całkowicie nowego: Platformę Sales Angels, na której każdy członek społeczności otrzyma dostęp do przeróżnych treści, w zależności od wykupionego Pakietu Open. Od dostępu do Rozwojowych Piątków, nagrań z wystąpień Ekspertów z poprzednich sezonów, aż po zapewnione miejsce na najbliższym Finale Sales Angels!

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: https://salesangels.pl/pakiety-2023/

Docelowo obsługa członków będzie odbywała się właśnie przez Platformę Sales Angels. Strona www pozostanie informacyjnie dla nowych osób.
Do zobaczenia!