Dla nas zawsze

24.08.2021, godz: 18:00 – 20:00

Zapraszamy na 7 odcinek sezonu 2021

Co handlowiec musi wiedzieć o marketingu B2B?

Transmisja na żywo z sali/Częściowo stacjonarnie na sali

Do  spotkania pozostało:

2021/08/24 18:00:00

Siódmy odcinek sezonu 2021!

Zapraszamy na spotkanie w sierpniu, zarówno online jak i stacjonarnie na sali 🙂

Głównym bohaterem kolejnego odcinka sezonu 2021 jest…

ŁUKASZ KOSUNIAK

Praktyk marketingu B2B.

Zaczynał karierę w firmie Microsoft, gdzie zajmował się marketingiem, wsparciem sprzedaży i rozwojem kompetencji partnerów.

Następnie tworzył od zera dział marketingu B2B w Samsung Electronics Polska, gdzie odpowiadał za pierwsze w Polsce oraz jedno z pierwszych w Europie wdrożeń systemu marketing automation klasy korporacyjnej.

Od kilku lat prowadzi firmę doradczą Grow Consulting, która pomaga firmom działającym w obszarze B2B w pozyskiwaniu klientów dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i sprawdzonych metod marketingowych.

Dzieli się też wiedzą publikując w prasie specjalistycznej m.in. „Marketer+”, „Nowej Sprzedaży”, „MIT Sloan Management Review Polska”. Jest autorem i współautorem książek: “To jest social selling”, „ABC Marketingu B2B”, „B2B Marketing Essentials”, „B2B Marketing, for the Classroom to the Boardroom” oraz kursów „Podstawy Strategii Marketingu B2B” „#SocialSellingMaster” I “Marketing automation krok po kroku”

 

TEMAT SPOTKANIA:

“Co handlowiec musi wiedzieć o marketingu B2B?”

 

Czy wiesz, że ponad 40% klientów B2B chciałoby kupować bez udziału handlowców?

Być może wynika to z faktu że klienci biznesowi są w połowie procesu zakupu, kiedy dochodzi do spotkania z handlowcem.
Z drugiej strony klienci, którzy unikali handlowców o wiele częściej żałują decyzji zakupowej.
Można powiedzieć, że klienci potrzebują handlowców, tylko o tym nie wiedzą.

Okazuje się ,że aby umiejętnie łączyć działania marketingowe i sprzedażowe, handlowcy powinni lepiej rozumieć marketing a marketerzy poznać realia sprzedaży.

 

Dlatego podczas wystąpienia poznasz 10 praktycznych zasad marketingu B2B, które bezpośrednio wpływają na produktywność handlowców.

Dowiesz się między innymi:

📍Z jakimi typami handlowców klienci chcą mieć do czynienia, a jakich za wszelką cenę unikają

📍Czego handlowcy powinni oczekiwać od marketerów a czego marketerzy od sprzedawców

📍Dlaczego social selling bez treści zazwyczaj nie działa?

📍Jak uwolnić 30% swojego czasu we współpracy z marketingiem

📍Czy handlowcy powinni oddawać leady marketingowi? – to nie błąd, wiem, że zazwyczaj jest odwrotnie 😊

📍​Jak zwiększyć produktywność handlowca nie zwiększając czasu jego pracy?

📍​Dlaczego nowoczesny handlowiec powinien wzorować się na pilotach myśliwców?

 

 


Opinie osób, które współpracowały z Łukaszem:

SAME KONKRETY

Polecam szkolenia z Łukaszem. Ogromna wiedza, a za nią naprawdę spore doświadczenie. Same konkrety i praktyczne porady, do tego przestrzeń, żeby omówić problemy, z jakimi mierzą się kursanci. Naprawdę konkret.

TRUDNA WIEDZA W PRZYSTĘPNY SPOSÓB

Łukasz ma wyjątkową umiejętność prezentacji nawet złożonych rzeczy w sposób przystępny, lekki i ciekawy. Ufam jego profesjonalnej opinii, gdyż zawsze przemawia przez niego doświadczenie z field’u i prezentuje konkretne, usystematyzowane wnioski. Zawsze wynoszę ze spotkania lub szkolenia pomysły na nowe usprawnienia.

NOWATORSKIE NARZĘDZIA

Sposób przekazywania informacji oraz prezentacji praktycznego zastosowania LI w budowaniu marki osobistej, wykorzystywaniu portalu jako nowatorskiego narzędzia wspomagającego proces sprzedaży i na końcu zmianie mojego myślenia na temat social sellingu na pewno pozostaną ze mną na długo. Zaimponowała mi ogromna wiedza, łatwość przekazu i komunikacji + ludzkie i racjonalne podejście do otaczającej nas rzeczywistości.

ŚWIETNE SZKOLENIA ONLINE I OFFLINE

Uczestniczyłam w kilku szkoleniach Łukasza, zarówno stacjonarne jak i on-line. Za każdym razem kończyłam kurs z poczuciem otrzymania dużej wartości merytorycznej i praktycznych wskazówek do wykorzystania od zaraz.

Dołącz do spotkania największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce

Kup Pakiet na wszystkie spotkania w 2021 rok

11 spotkań i nagrań z tych spotkań, Finał Sales Angels 2021 + liczne bonusy

Kup bilet tylko na wystąpienie Łukasza Kosuniaka


Każdy kto zajmuje się sprzedażą niech czuje się zaproszony! – nawet Ci, którzy nie wiedzą, że “wszyscy jesteśmy sprzedawcami” 😉

Sales Angels to największa społeczność ludzi sprzedaży w Polsce, którą łączy wspólna idea #SprzedawanieToPomaganie. Co miesiąc spotykamy się na 2-godzinne spotkania z wybranymi Ekspertami, a 5-ciu najwyżej ocenionych zapraszamy co roku na całodniowy Finał Sales Angels, nazywany prawdziwym Świętem Sprzedaży.

Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie po prostu lepiej sprzedawać i pomagać swoim klientom. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

 

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels