Dla nas zawsze
Zapraszamy na 11 spotkanie sezonu 2022

Półfinał Konkursu Sales Angels 2022

Warszawa, 13 grudnia stacjonarnie + transmisja

Półfinał konkursu odbywa się w Warszawie
oraz transmitujemy spotkanie online!

Jedenaste spotkanie sezonu 2022!

Zapraszamy na spotkanie w grudniu – Półfinał Konkursu Sales Angels 2022!

 

We wrześniu wystartował Konkurs Sales Angels 2022 – otrzymaliśmy miliony zgłoszeń, ogromne ilości nagrań oraz pełno wierzących w siebie osób.

Nie było wyjścia – musieliśmy wybrać 16 ćwierćfinalistów, co do łatwych nie należało. Wszyscy chętni wykazali się ogromną wiedzą, zaangażowaniem, a przede wszystkim przełamali barierę, która nie ułatwiała im zadania, jakim było stworzenie nagrania.

Wystąpienia ćwierćfinalistów odsłanialiśmy stopniowo – dzień po dniu, aby 2 listopada wystartowało głosowanie publiczności.

Jaki dało efekt? Taki, że teraz czwórka wspaniałych półfinalistów będzie walczyć o miejsce na Finałowej scenie! Wszystko stanie się jasne już 13 grudnia o 17:30 na grudniowym spotkaniu.

Podczas Półfinału zobaczymy 30 minutowe wystąpienia:

– Kamila Zielińskiego – CEO w Legal HR, 7HR, Fundacji 2BeFair, Dyrektora Przedstawicielstwa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej w Szczecinie z tematem: “Prokrastynacja – jak jej zapobiec?”

– Kingi Korzybskiej – Doradcy ds. ubezpieczeń na życie z tematem: “Co wspólnego ze sprzedażą mają Sherlock Holmes i Herkules Poirot?”

– Łukasza Piątka – Eksperta ds. Programów Sprzedażowych w Together Consulting, Dyrektora Regionalnego ds. Sprzedaży Samodzielnej i Współpracy z dostawcami w PKO Leasing z tematem: “Ciemna strona sprzedaży”

– Dominika Rusiniaka – Dyrektora ds. handlowych GRENKELEASING Sp. z o.o. z tematem: “Partnerstwo w sprzedaży”

 

Dlaczego warto wziąć udział w Półfinale Sales Angels:

MERYTORYCZNA WIEDZA

Członkowie naszej społeczności to praktycy sprzedaży, którzy na co dzień zajmują się kluczowymi dla sprzedaży aspektami i ze swojego środowiska wyciągają esencję, którą chcą zaprezentować słuchaczom.

TO SĄ “NASI” LUDZIE

Uczestnikami konkursu są osoby, które od lat rozwijają się pod skrzydłami Sales Angels. Mogłeś spotkać ich na sali szkoleniowej, albo chat’ować online. Podczas Półfinału możesz uczyć się od kolegów i koleżanek, którzy mają podobne wyzwania do Ciebie.

WIEDZA Z 4 RÓŻNYCH OBSZARÓW

Półfinaliści sami wybierają temat wystąpienia i wypowiadają się w tematach, w których czują się dobrzy i osiągają sukcesy. Dlatego nie ma jednego wątku czy przewodniego tematu, ale możesz dowiedzieć się czegoś nowego z aż 4 różnych zakresów wiedzy 😊

WIELKA INSPIRACJA

Niektórzy uczestnicy kilka razy próbowali dostać się do Półfinałów. Co roku wysyłali zgłoszenie, stawali się lepsi w tym co robią, by zajść tak wysoko. Wystąpienie na scenie Sales Angels buduje markę osobistą i w konsekwencji przynosi więcej klientów. Warto im kibicować i inspirować się ich postawą, by za rok być może samej/samemu wziąć udział..

Dołącz do spotkania największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce

Który z Półfinalistów wystąpi na wielkim Finale Sales Angels?

Zobacz, czego możesz się spodziewać na najważniejszym wydarzeniu dla ludzi sprzedaży w Polsce!

Kup bilet na Półfinał stacjonarnie albo dostęp do transmisji:

Spotkanie stacjonarne w Warszawie
odbywa się pod adresem:

CIC Warsaw, Varso Tower, piętro 1
Chmielna 73, Warszawa

Startujemy o 17:30

Każdy kto zajmuje się sprzedażą niech czuje się zaproszony! – nawet Ci, którzy nie wiedzą, że “wszyscy jesteśmy sprzedawcami” 😉

Sales Angels to największa społeczność ludzi sprzedaży w Polsce, którą łączy wspólna idea #SprzedawanieToPomaganie. Co miesiąc spotykamy się na 2-godzinne spotkania z wybranymi Ekspertami, a 5-ciu najwyżej ocenionych zapraszamy co roku na całodniowy Finał Sales Angels, nazywany prawdziwym Świętem Sprzedaży.

Przerabiamy tematy, dzięki którym możecie po prostu lepiej sprzedawać i pomagać swoim klientom. Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, skala od 1 do 10.

 

Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels