Jak sprzedawać wartością…? (Luty 2018)

Home/relacja/2018/Jak sprzedawać wartością…? (Luty 2018)

Jak sprzedawać wartością, a nie zabijać ceną?

Ekspert: Wojciech Herra

W lutym 2018 gościliśmy na spotkaniu Sales Angels Richarda Bransona polskiego rynku sprzedaży, czyli  Wojtka Herrę.

Wojtek to jedna z najbardziej barwnych postaci polskiego rynku sprzedaży, a jednocześnie wyjątkowo przekonywujący i doświadczony mówca. Podczas swoich wystąpień w niezwykły sposób pokazuje przenikanie się zasad rządzących światem sportu i biznesu. Przyświeca mu Hasło “Ludzie komplikują sprawy z obawy przed prostymi rozwiązaniami”. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi pokazując, że sprzedaż do Klientów biznesowych naprawdę jest prosta… tylko trzeba ją zrozumieć.

Choć mówi się o nim, iż ma wiele twarzy to jest przede wszystkim Sprzedawcą. Sam przyznaje się do trzech ról: Badacza, Mówcy oraz Konsultanta – Trenera.

Wojtek współpracował m.in.z takimi firmami jak: 3M,C&A, Cisco, Dell, DHL, Emarketing Experts, Fujitsu, Grupa Ergo Hestia, GoldenLine, Harley – Davidson, Kompania Piwowarska, Office Plus, PZU, Randstad, Sephora, Skanska, Toyota, Volvo, Yamaha.

Na spotkaniu dla Sales Angels 12 lutego Wojtek opowiedział o:

  • “Trzeba jebać i się nie bać” – czyli dlaczego, głównym powodem rabatów jest strach przed porażką, (uwaga: pisowania oryginalna od autora 😉
  • Stop cenom krawatowym – czyli dlaczego najważniejszym hasztagiem przyszłości będzie #FairPrice
  • Argumentacja wartości – czyli matematyka sprzedaży – jak wyliczyć wspólnie z Klientem realne korzyści, które uzyska we współpracy z Tobą,
  • Ściema nie ma racji bytu – jak sprzedawać w czasach, gdy Klienci coraz częściej mówią “sprawdzam” i mają do tego narzędzia.

To było bardzo energetyczne spotkanie, pełne humoru i praktycznych wskazówek dla ludzi związanych ze sprzedażą. Wojtek zdecydowanie wniósł swoją indywidualną wartość.

Przyjdź na najbliższe spotkanie Sales Angels po nowe inspiracje i dużą dawkę fachowej wiedzy sprzedażowej. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://salesangels.pl/najblizsze-spotkanie/.