Sztuczna inteligencja w sprzedaży (Październik 2017)

Home/relacja/2017/Sztuczna inteligencja w sprzedaży (Październik 2017)

Ekspert: Tomasz Wesołowski z 2040.io

W październiku naszym gościem był czołowy ekspert od sztucznej inteligencji w Polsce, twórca inteligentnego asystenta dla działów sprzedaży o imieniu Edward – Tomasz Wesołowski z firmy 2040.io

Tomek powiedział m.in:

  • o rozwoju sztucznej inteligencji i etapie, na którym jesteśmy
  • o relacji tradycyjnych narzędzi do tych, które wykorzystują A.I.
  • o doświadczeniach z budowy Edwarda – inteligentnego asystenta dla działów sprzedaży
  • jak dzięki Edwardowi można sprzedawać więcej
  • czy Edward w przyszłości może zastąpić tradycyjnych handlowców

Tomasz Wesołowski CEO & co-founder w 2040.io
https://www.linkedin.com/in/tomaszwesolowski/
W branży internetowej działa od 2000 roku, m.in. jako założyciel i dyrektor zarządzający Empathy Internet Software House, a następnie członek zarządu w Grupie Unity (odpowiedzialny za pion marketingu i komunikacji oraz HR). Obecnie jako CEO firmy 2040.io zaangażowany jest w projekt budowy inteligentnego asystenta dla działów sprzedaży o imieniu Edward. Współorganizator spotkań z cyklu A.I. meetup dla fanów sztucznej inteligencji.
Aktywnie działa na rzecz rozwoju branży. Współtworzył społeczność profesjonalistów będąc w latach 2007-2009 Członkiem Zarządu spółki PROFEO powstałej z inicjatywy Grupy Pracuj. Jest pomysłodawcą cyklu barcampów technologicznych Techcamp, współtwórcą Klubu Dyrektorów Ecommerce skupiającego ponad 200 kluczowych osób z branży e-commerce w Polsce oraz twórcą Akademii Empathy, realizującej cykl branżowych wydarzeń edukacyjnych. Interesuje się zagadnieniami user experience oraz wpływem rozwoju sztucznej inteligencji na nasze codzienne życie.