Tak to się właśnie robi!

Home/Aktualności/Tak to się właśnie robi!

Dawno nas w Poznaniu nie było, ale wciąż wiemy, że warto do Was wracać. Może powinniśmy częściej?

“Spotkanie w Poznaniu na długo pozostanie w mojej pamięci” czy “Magiczny seans…” – takie głosy słyszymy wśród uczestników.

Zaczęliśmy od mocnego uderzenia w stylu EduFun, gdzie Mateusz Komorowski przedstawił koncepcję (nie)kompetencji i przykłady zastosowania ich w pracy na co dzień.

Kolejna prezentacja była jak z hollywoodzkich produkcji – pełna pasji i przede wszystkim praktycznych wskazówek dla każdego handlowca na podstawie kilku scen filmowych. Magdalena Krawczak przekazała tyle nowych pomysłów, że aż kręciło się w głowie!

Marek Cynowski jak obiecał, tak zrobił – skrupulatnie rozłożył na czynniki pierwsze historię Rocky’ego Balboa. Dzięki tej prelekcji naprawdę mogliśmy poczuć się jak w butach słynnego pięściarza.

Na koniec potężnie inspirujący film “Świat po pracy”, który wielu zmusił do refleksji i docenienia tego co mamy, a po nim krótki panel dyskusyjny.

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników, a przede wszystkim dla prelegentów oraz naszych partnerów! To było prawdziwe show!  Mamy nadzieję, że teraz wracacie do pracy z jeszcze większym zapałem, gotowi podbić rynek jak “Avengers”!

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! Najbliższe to 9 urodziny Sales Angels!