Zarządzaj własną energią, a nie czasem! (lipiec 2019)

Home/relacja/2019/Zarządzaj własną energią, a nie czasem! (lipiec 2019)

Temat: Zarządzaj własną energią, a nie czasem!

Ekspert: Małgorzata Czernecka

 

Gościem lipcowych spotkań Sales Angels była Małgorzata Czernecka, Prezes Zarządu Human Power, psycholog biznesu, trener, manager.

Specjalistka w obszarze zarządzania energią pracowników, budowania nowych nawyków sprzyjających podnoszeniu skuteczności i efektywności działania managerów i ich zespołów, work-life blend oraz psycho-immunologii. Tworzy oraz wspiera wdrożenia długoterminowych strategii mających na celu optymalizację stylu pracy w dużych firmach.

Prowadziła projekty dla m.in. Credit Agricole, EFL, mBank, Grupy Żywiec, Deloitte, Aviva, Nationale Nederlanden, Europ Assistance, Pekao, Onet, Avon, Vienna Life.

Pomysłodawczyni innowacyjnych programów rozwojowych Human Power z zakresu zarządzania własną energią, łączących wiedzę z obszaru neurobiologii, medycyny sportowej, psychologii i dietetyki. Autorka licznych publikacji m.in. w Harvard Business Review Polska, Personel i Zarządzanie i Personel Plus. Współautorka pierwszej w Polsce książki o wellbeingu: „Wellbeing w organizacji”. Jest współtwórcą Power Auditu – pierwszego w Polsce narzędzia do diagnozy poziomu energii pracowników oraz współautorką ogólnopolskiego badania „Praca, moc, energia w polskich firmach. Sześć obszarów, które wpływają na efektywność organizacji”.

 

Omawiając temat: “Zarządzaj własną energią, a nie czasem!” Małgosia:

–  Przedstawiła 11 najważniejszych czynników, które mają kluczowy wpływ na poziom naszej skuteczności i efektywności działania.

– Odniosła się do najnowszych wyników badania Human Power „Power Audit” i sprawdziła, na ile sposób, w jaki funkcjonują liderzy sprzedaży jest adekwatny do wymogów, jakie stawia przed nimi rzeczywistość.

– Pokazała, jak w prosty sposób dbać o wysoki poziom energii do działania na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym, wykorzystując wiedzę z zakresu medycyny sportowej, neurobiologii, psychologii behawioralnej, czy dietetyki.

 

Sprawdź najbliższe spotkanie Sales Angels w Twoim mieście.